Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
DrPrzyjemnoscDr
8 lat temu

Parę lub singielkę-niekoniecznie którzy chcieliby zrealizować swoje fantazje i spędzić fajnie czas. zapraszam na pw

baandytyy
baandytyy VIP
Para () ·
8 lat temu

haha wszyscy chca nam ruchac zony haha ale czy one chca?

Zdjęcie profilowe
DrPrzyjemnoscDr
8 lat temu

tego nikt nie wie:)

mefedro_oni
Para () ·
8 lat temu

Hehe. Ja bym chciał widzieć jak moja żona robi to z innym. Ale oba nie chce :)

Zdjęcie profilowe
DrPrzyjemnoscDr
8 lat temu

Trzeba to uszanować :)) może kiedyś zechce :))

Zdjęcie profilowe
Wir_HH
8 lat temu

kazda zona potrzebuje dobrze byc wyruchana

degraf
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Hej, My dziś szukamy ...

Zdjęcie profilowe
hotwifing
7 lat temu

Pewnie że chcę

Zdjęcie profilowe
ddddddaw
7 lat temu

Kto wyrucha moja

Zdjęcie profilowe
ddddddaw
7 lat temu

Podsyłam bym jej a później ruchajcie

Zdjęcie profilowe
ddddddaw
7 lat temu

Ktoś dysypie coś mojej i ja wyrucha?

ristem
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Szukam Pana bi na teraz

LavaClub
LavaClub VIP
Para () ·
7 lat temu

31.03.2017 r. zapraszamy na SEX PARTY - ZDRADA KONTROLOWANA w Clubie LaVa w Warszawie!!!
Tej nocy serdecznie powitamy gorących i namiętnych Kochanków!
Rozpalone i pragnące doznań Hotki!
Rogaczy pragnących zobaczyć szczęśliwe i spełnione partnerki!
Tej nocy zapraszamy wszystkich miłośników zdrady kontrolowanej!
Bawimy się od 21:00 do 5:00
Szczegóły i rezerwacje: http://www.lava-club.pl/sex-party-zdrada-kontrolowana.html

monjapi
monjapi VIP VF
Para () ·
7 lat temu

Hehe. Ja bym chciał widzieć jak moja żona robi to z innym. Ale ona niby nie chce

Zdjęcie profilowe
edytaarturgd
6 lat temu

Ja mam to samo z moją, też niby nie chce. Ale jak by już się zaczęło to pewny jestem, że poszłaby na całość. Troszkę wstydliwa niby przy mnie.

Zdjęcie profilowe
wyruchajmojazone
6 lat temu

Cześć.Wystawię żonę ( 39lat) konkretnemu, realnemu facetowi 40-50lat.Ona NIE WIE O TYM!! Będzie w Ustce w pierwszy weekend grudnia.Podam detale, co i jak. TYLKO zdecydowany, czysty, zdrowy. Jak nie wiesz cy stać cię na dojazd nad morze to nie zawracaj gitary.Musisz się postarać bo nie będzie tam sama.Kontakt na profil, nie tutaj.Czekam.

Zdjęcie profilowe
luk42latek
6 lat temu

ja chciał bym żonę podglądać jak inny się do niej klei,obmacuje ją i ją rucha ...... dwa razy widziałem i bardzo mnie to podnieca ;)

Cantor
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Oboje szukamy odpowiedzialnego i dyskretnego faceta z Dolnego Sląska który będzie się ''kochał'' z moja partnerką w mojej obecności.Nie wykluczone dłuższa znajomośc.

monjapi
monjapi VIP VF
Para () ·
4 lata temu

Ja znowu bardzo bym chciał zobaczyć moją żonę ostro rżniętą przez innego kutasa... Chciałbym być w pobliżu i obserwować jak jej cipka pochłania kutasa i jak jęczy z rozkoszy.... Ale niestety pozostanie to tylko w sferze marzeń ponieważ moja żona, ostatnio niby nie chce słyszeć o żadnym innym facecie...chociaż ma już za sobą takie doświadczenia...trzeba to powtórzyć....najlepiej jakaś para...

Paranrnb
Para () ·
4 lata temu

Porozmawiam z mężem niezdecydowanej żony z którym można by omówić parę kwestii i pomóc sobie na wzajem żeby spełnić tę fantazję

ehe
ehe VIP VF
Para () ·
3 lata temu

Ja bym chciał zobaczyć moją

Zdjęcie profilowe
Onanonanonan
3 lata temu

Zapraszam

Zdjęcie profilowe
Spustnik24
2 lata temu

Młody przystojny chce po patrzeć.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem