Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
3miastoxes
8 lat temu

Jaki scenariusz proponujecie ? Ona chce ale wciąż się boi .. ja mam spore doświadczenie w swingu

wasylini38
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Rozmowa z nią, gra wstępna, delikatnie i później poleci

onxyx
onxyx VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

jeżeli masz doświadczenie, to wiesz, że istotny ten pierwszy raz ...

alias2012
alias2012 VIP
Mężczyzna () ·
8 lat temu

zaproście mnie, wiem jak to się robi :)

Hot_parka
Hot_parka VIP
Para () ·
6 lat temu

opowiedz jak ?

Hot_parka
Hot_parka VIP
Para () ·
6 lat temu

ja chętnie oddam swoją pierwszy raz temu kto ją poderwie ....

bimm1
Mężczyzna () ·
8 lat temu

scenariusze sa dobre w...kręceniu filmów ale chyba nie o to chodzi a o naturalne zachowania:)

Zdjęcie profilowe
wyruchajmojazone
6 lat temu

Cześć.Wystawię żonę ( 39lat) konkretnemu, realnemu facetowi 40-50lat.Ona NIE WIE O TYM!! Będzie w Ustce w pierwszy weekend grudnia.Podam detale, co i jak. TYLKO zdecydowany, czysty, zdrowy. Jak nie wiesz cy stać cię na dojazd nad morze to nie zawracaj gitary.Musisz się postarać bo nie będzie tam sama.Kontakt na profil, nie tutaj.Czekam...

para1raz
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Hej próbuje od jakiegoś czasu nawiązać znajomość z kimś konkretnym do odegrania scenki starych znajomych i przedstawieniu mojej zony najlepiej na imprezie bo po można zaprosić kumpla na drinka a zona tylko po alkoholu podczas sexu po imprezie wspomina rożnych tancerzy mówiąc teraz przydałby się ktoś mi do pomocy.

napaloneciacho
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Jestem chętny do pomocy. Niemcy. Bawaria

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem