Mini Zbiornik
uroczamamuska
Para () ·
8 lat temu

Od dłuszego czasu planujemy kolejne dziecko szukam tematu o pomocy w zrobieniu dziecka bez zobowiazan gdzis coś takiego widzialem może ktoś pomoże mi znajsc ten temat :)

Zdjęcie profilowe
profesor312
8 lat temu

Witam poważnie chcieli byście żeby ktoś inny zrobił dzidziusia Wam...??

uroczamamuska
Para () ·
8 lat temu

narazie to ja szukam tego tematu na forum bo gdzies mi uciekł :)

Tancerz75
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Zobacz na. robimydzieci.com
Bardzo dużo jest tam chętnych, z tego co mówią przebadanych, z różnymi grupami krwi i poziomem wykształcenia panów chętnych oddać nasienie w sposób tradycyjni i przez inseminacje strzykawką.
Pozdrawiam.

PS. Kiedyś to nawet pewna dziennikarka zbierała tam materiał do programu na ten temat.

kinga1908
kinga1908 VIP VF
Para () ·
8 lat temu

Ja dam...moge naturalnie zaplodnic..on;)

Zdjęcie profilowe
smietankowy2
8 lat temu

hej , ja również moge zapłodnić bez zobowiązań zapraszam na pw

MareksWlkp
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Mam nadzieję że Wy szukacie a nie Ty.Chyba nie chcesz zajść w ciąże za plecami męża ?

Zdjęcie profilowe
szereto
8 lat temu

Jestem

autoexec
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Osama was zajebie

Zdjęcie profilowe
Jaskotel
8 lat temu

ależ poroniony pomysł

kierowcaRobert44lata
Mężczyzna () ·
8 lat temu

czemu poroniony jeśli oni tak chcą innym G do tego

Zdjęcie profilowe
profesor312
8 lat temu

Tez uważam ze G to kogokolwiek powinno obchodzić:p

xxLegxx
xxLegxx VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Czy warto dla chwili przyjemności czekać latami w obawie, czy pojawi sie wezwanie na rozprawę o alimenty?

Zdjęcie profilowe
_Alfa
8 lat temu

Nie wiem w czym Wam pomoże poczytanie o tym na forum przecież to decyzja na całe życie, Wasze i dziecka. W takich sprawach nie można kierować się wypowiedziami na forum, bo to Wy poniesiecie pełne konsekwencje swojej decyzji, a nie wypowiadający się na forum.

Zdjęcie profilowe
Jaskotel
8 lat temu

wszystko co wplątuje w dziwną sytuację zupełnie niezwiązane z tematem osoby jest poronione. A jeśli wplątane ma być niewinne dziecko jest poronione do kwadratu. Tylko ktoś na prawdę chory i nie umiejący przewidzieć konsekwencji może wpaść na tak debilny pomysł.

Jeśli Was to kręci zabawcie się we wzajemne fantazjowanie, nakręcanie się czy wręcz wcielenie się w jakieś role. To zdecydowanie bezpieczniejsze i rozsądniejsze podejście.

xxLegxx i _Alfa całkowita racja!!!

Gre17
Mężczyzna () ·
10 miesięcy temu

https://unsee.cc/album#3XiS4HKdzqc5n6c4

Zdjęcie profilowe
DojrzalaJaa
2 miesiące temu

Nasze pierwsze dziecko nie jest mojego męża. Dobrze o tym wiemy oboje. Mąż był przy zapłodnieniu mnie przez kochanka

sauniak
Mężczyzna () ·
2 miesiące temu

a był już wtedy mężem?

Wdowa60l
Kobieta () ·
miesiąc temu

Ciąża to był cudowny okres

Jarekzpily
Mężczyzna () ·
miesiąc temu

Poznam parę do cuckold stały układ pisz WhatsApp 41 78 234 95 10

Marcin0510
Mężczyzna () ·
26 dni temu

Polecam się pomogę w potrzebie

Jarekzpily
Mężczyzna () ·
23 dni temu

Poszukiwana para uległa do zabawy wirtualnej kontrola nagość kamerka chcesz się zabawić przez swięta napisz , ja domin z bardzo dużym doświadczeniem what app 41782349510. .

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem