Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
smerf42
8 lat temu

Moja znajoma , dojrzała mężatka ( 50 lat ) poprosiła mnie o pomoc w zrealizowaniu jej fantazji - ostrym gang bang . Szukam tą drogą konkretnych facetów HETERO , którzy gustują w dojrzałych kobietach i nie mają oporów przed ostrą zabawą w takim układzie . Wiek w zasadzie bez znaczenia , ważne byś miał "poukładane" w głowie , dysponował twardym kutasem i obfitym wyryskiem . Ona lubi konkretnych , zdecydowanych i dominujących facetów , nie lalusiów , którzy pytają co i jak , ale ostro rżną w każdą dziurę nie pytając o zdanie , oczywiście bez mocnego s/m . Chce być porządnie skurwiona jak suka , rżnięta we wszystkie dziurki jednocześnie , przy tym pikantne słownictwo i wytyski na twarz i w usta . Jednym słowem - na maxa ! Mile widziany jest pan z niekrępującym lokum u którego mozna byłoby tą imrezę urządzić , ale jeśli nie znajdzie się taki , to mam fajny hotel w Będzinie lub Dąbrowie Górniczej ( wtedy koszt wynajęcia pokoju - ok. 150 zł dzielimy solidarnie na wszystkich uczestników ) . Dla jasności - szukam facetów z realnych okolic , a nie jak ostanio namiętnie zgłaszali się fantaści ze Szczecina , Bydgoszczy czy Ełku .... IMPREZA BĘDZIE W WOJ . ŚLĄSKIM !!! :) . Proszę pisać tylko wiadomosći na priv .
Mile widziana również PANI w charakterze obserwatorki , która ma podobne skłonnośći .

Zdjęcie profilowe
smerf42
8 lat temu

Dodaję dla jasności kilka informacji , aby każdemu z osobna nie odpisywać na privie .
1 . nie wysyłam fotek kobiety . W niedługim czasie umieszcze jej fotki na profilu i TYLKO wybrane przez nas osoby dostaną hasło do fotek .
2. kobieta jest szczupłą , niewysoką szatynką , włosy do ramion , wydepilowaną , biust "B"
3. imprezę planujemy około połowy czerwca , w dniu roboczym , miedzy godz. 16 - 21 .
4. na imprezę planujemy zaprosić 7 - 10 panów .
5. pani nie spotka się z nikim wcześniej na jakieś bzdurne "kawki zapoznawcze" i inne pierdoły z podtekstami ...
6. nie podaję żadnych namiarów na kobietę , tzn. nr telefonu , gg , skypa a tymbardziej adresu ( jak to niektórzy idioci żądają ... ) . Nr telefonu do niej dostaną tylko wybrani panowie , aby porozmawiali z nią i utwierdzili się w przekonaniu że jest realną osobą a ogłoszenie to nie jest blefem .
7. kobieta nie jest członkem zbiornikowej społeczności . Poznaliśmy się kilka lat temu na czacie .
8. na spotkaniu nie będzie jej męża ; robi to bez jego wiedzy .

Mam nadzieję , że dość wyczerpująco opisałem temat . Panowie , którzy mimo wszystko będą nękać mnie idiotycznymi pytaniami , na które mają odpowiedz wyżej , zostaną dodani do wrogów .

facetKR
Mężczyzna () ·
8 lat temu

jestem :)

Zdjęcie profilowe
wadon32
8 lat temu

zainteresowany

jarekjs512
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Czemu nie chętnie się przyłącze

Zdjęcie profilowe
zabawaseks755
8 lat temu

Jestem chętny

Zdjęcie profilowe
smerf42
8 lat temu

Wiadaomość dla tych którzy dostali zaproszenie na gang bang : impreza odbędzie się jutro w Będzinie od godz. 16 . Dokładne informacje dostaniecie od Pani sms-em lub skontaktujcie się z nią telefonicznie . Jej nr tel znacie .... :) . Do zobaczenia jutro :)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem