Mini Zbiornik
uroczamamuska
Para () ·
9 lat temu

Szukam czegoś co mogę podać żonie tak żeby była bardziej chetna do trójkąta.
fajna suka zniej potrafi juz wszysko i z miła chęcią zobaczyl bym ja z innym lub innymi jak to robi . Może komuś się zrobic z nie chetnej suni swoja kurewke ktora można oddawc innym?

Zdjęcie profilowe
PannaPoranna
9 lat temu

Zal miec takiego meza.

zamonit
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Masakra,

wia2
wia2 VIP
Para () ·
9 lat temu

że też te kilka szarych komórek potrafi się połączyć i urodzić taki chory pomysł ... Kobieto Wiej !!

RedBoy36
Mężczyzna () ·
9 lat temu

za coś takiego idzie się siedzieć

Zdjęcie profilowe
lancexx
9 lat temu

chory jesteś nie zasługujesz na taką kobiete!!!!!!!!!!!!!!!

_married_but_available_
Kobieta () ·
9 lat temu

Lecz się człowieku

Zdjęcie profilowe
cuckoldolesno
9 lat temu

lampkę dobrego wina :)

tomeczeek77
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Masakra.

Zdjęcie profilowe
Raptor1
9 lat temu

Masakra !
Łapy opadają . Mistrz szpady giętej z Ciebie chłopie.
Powiem tak - zaczynasz od dupy strony.
Nie podążaj tą drogą :)

wygrambonus
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Albo kolega za dużo się nawdychal czegoś albo poprostu coś się stało z jego głową. Pomysl logicznie ze kobieta to człowiek a nie rzecz, jeśli masz jakieś fantazję to jej powiedz ale jeśli ona mówi NIE to powinieneś to ZROZUMIEĆ i NIE naciskać!!! Jeśli jej się coś stanie przez twoja głupotę to wiedz ze odpowiednie służby i tak do tego dojdą bo każdy wpis zostawia po sobie ślad. Pozdrawiam tych co myślą tak jak Ja a nie tak jak ten Pan (uroczamamuska) :-)

Zdjęcie profilowe
oniona3city
9 lat temu

"Pomocy" to rzeczywiście potrzebujesz ale lekarskiej.

Zdjęcie profilowe
fidok
9 lat temu

Ginie duch w narodzie. Kiedyś taki wziąłby maczugę albo siekierę, zdzielił w łeb i miałby co chciał. teraz jak cipa błaga o GHB. Najgorsze, że z profilu wynika fakt posiadania dzieci, więc przekazał dalej swój marny materiał genetyczny, niestety.

Zdjęcie profilowe
lizus86
9 lat temu

Proponuję żebyś podał jej to samo co wzięła zanim umówiła się z tobą pierwszy raz, na 100% po tym zrobi już każdą głupotę którą sobie wymyślisz. Środek sprawdzony w najbardziej ekstremalnych okolicznościach.

A tak na serio to niektórzy chyba sądzą że to portal porad dla gwałcicieli, dzięki Bogu że jeszcze pedofilii tu się nie spotyka.

uroczamamuska
Para () ·
9 lat temu

dziekuje wszyskim za odp na priv patrzac na panie które wypowiedziały sie w tym poscie rozumiem ich frustracje, Też bym byl nerwowy potrzac w lustro nie zapominajcie jak to jest grupa i jaki portal :)

Zdjęcie profilowe
angel6
9 lat temu

twoje IQ to chyba 10
ty dalej nic nie rozumiesz:(

autoexec
Mężczyzna () ·
9 lat temu

No tak grupa "ODDAM ZONE I POPATRZE JAK JA RUCHAJA" jest tylko dla normalnych osób, no bo jak by to było, gdyby ktoś nienormalny oddawał swoją żonę i patrzał jak ją ruchają? - nie do pomyślenie

Zdjęcie profilowe
on1983lodz22
9 lat temu

Chciałbym zobaczyć wpis Twojej żony o fantazji jak Ciebie czymś naćpa i odda hamo sadyscie z wielką pała, żeby sobie mogła popatrzeć...

shmappa
shmappa VIP
Para () ·
9 lat temu

myślę, że jedyna rzecz jaką powinieneś jej podać to.....pomocna dłoń!

Zdjęcie profilowe
parys2
9 lat temu

ja nie bronię"urocza mamuska", zastanawia mnie tylko....co wy wszyscy. tacy...szlachetni tu robicie????

bobo399
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Patrzac na jej fotki ,hmm idealna na trojkaty i grupowki naprawde trzeba ja tak strasznie namawiac ?

twin33
Para () ·
9 lat temu

A nie lepiej jakbyś z żoną pogadał i sama by zechciała?? nie będzie Cie to bardziej podniecało?? może nas odwiedzicie też chcemy spróbować z parą lub panią może coś wspólnie wymyslimy ale nic na siłę. Fajną masz żonę podejdź grzecznie do tematu lubie fotografie zapraszamy do nas do Zabrza

Zdjęcie profilowe
Para3834
9 lat temu

co za buc

Zdjęcie profilowe
Para3834
9 lat temu

za ten ostatni wpis na pierwszej stronie proponujemy dodać ten profil do wrogów za chamstwo,My dodajemy

claudio76
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Dobre , a demokracji tu nie ma czy to sprawa kryminalna ?

Zdjęcie profilowe
bob14
9 lat temu

Ludzie opanujcie się !!!!!!
Facet opisał swoją fantazję , a wy (święci panie i panowie) , tolerancyjni brukacie chłopa z głotem.
Gdyby za fantazje groziło więzienie to 90 % z nas nigdy z pierdla by niewyszło.
Pozdrawiam i Piss.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem