Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
Doswiatczony2013
10 lat temu

Gdy mąż patrzy jak jego żona przy wspólnym stole gdzie razem popijamy whisky zoczyna sie do mnie dobierać najpierw grzebie w majtkach a później coraz wiencej później ja odbieram sie do niej i zaczynam z nią małe bsdm resztę ustalimy razem zapraszam

peacher
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Doswiatczony, zdrać nam wiencej coś Ty robił na polskim przez piersze pienć lat podstawufki?

podkarpaciak291
Mężczyzna () ·
10 lat temu

hehe

Zdjęcie profilowe
dawidnico2
10 lat temu

małe bdsm

ignorant

Zdjęcie profilowe
ParaRealna
10 lat temu

Doswatczony........ ty nie dość że analfabeta to i debil jeszcze dodatkowo jesteś. Ja (ona) mogę ci takie BDSM zrobić, że cię matka a nawet stomatolog nie pozna małolacie

Zdjęcie profilowe
importer
10 lat temu

Czyli zrobisz mu wielkie bdsm zamiast malego .... ha ha ha

jaanwawa
jaanwawa VIP VF
Para () ·
10 lat temu

a potem kutasa na supełek.. kurcze, dziecino, grzebac w majtkach to mozesz sobie sam.. a małe bdsm to ci tu nie jedna zrobi ze z 2 tyg na dupie nie usiadzesz.... zaraz napisze ze on ma dysleksje, dysortografie czy inna dysfunkcje.. taak, zwlaszcza myslową.

Zdjęcie profilowe
ParaRealna
10 lat temu

A tam zaraz kutasa na supeł........ Są lepsze zabawy... Na koniec go do drzewa przywiążemy i dopuścimy głodnego cielaka, niech chłopaczyna zobaczy co to jest "ciągnięcie" :)

Analclimax
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Czyżbyście naszemu mało elokwentnemu, o nienachalnej i banalnej umysłowości "prawie koledze", acz "doswiatczonemu" znamieniem nędzy umysłowej, proponowali zrobienie z dupy jesieni średniowiecza? A tak zupełnie poważnie... z taka znajomością BDSM, a zakładam, że z jego "doswiatczeniem", pojęcie ma raczej mgliste i pewnie opiera się na założeniu, że "jak sie ruha babe, to jej wjebac w ryj trza, by stenkaua bardziej"... może sobie "polerować rakietę" przed monitorem, o ile matka do pokoju nie wejdzie.

PS. Kurwa! To się nawet nie da pisać tak "nie po polsku", a co dopiero myśleć w ten sposób!!

Analclimax
Mężczyzna () ·
10 lat temu

I od razu dopiszę, bo aż z ciekawości zajrzałem na profil "miszcza".
Cytat:
"Co Lubię/Lubimy: Lubie
Czego Nie Lubię/Lubimy: Pustych ludzi krutkich stosunków konfidentow bajkopisarzy".

Nic dodać, nic ująć...

Zdjęcie profilowe
ParaRealna
10 lat temu

Amen :)

Zdjęcie profilowe
xxlancex
10 lat temu

Rozbawiliście mnie , a ja myślałem że to ja mam problem z ortografią.
Pozdrawiam

Analclimax
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Cóż..., pewnie winne te "krutkie" stosunki, których nie lubi, a jest pewnie "doswiatczony" w "małym bdsm", które powinno zacząć się "grzebaniem w majtkach", podczas "popijania whisky".

para7776x
Para () ·
10 lat temu

szukamy faceta na regularne ruchanko pani

Zdjęcie profilowe
NataliaPiotr5585
2 lata temu

Zapraszam na niezapomniane chwile

dociekliwi
Para () ·
10 lat temu

Jak i my :-)

Zdjęcie profilowe
jachetny29
10 lat temu

no chyba kolesiowi przeszło :-)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem