Mini Zbiornik
DARKROOM24
Para () ·
11 lat temu

macie jakieś pomysły na imprezy w tygodniu? My je mamy ale nie chcemy Wam nic sugerować....

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
11 lat temu

myślę że to gospodarze muszą się określić , ale warto poznać głos klienta .
Mym zdaniem powinno być tworzone pokazy w dniu tygodnia , występy itp.
Weekendy przeznaczyć na zamknięte imprezy tematyczne , ale to tylko me sugestie

Zdjęcie profilowe
chillibombonierka
11 lat temu

najpierw powinien zostać otwarty klub i dopiero wtedy trzeba zobaczyć jacy przychodzą klienci i czego oczekują...
a imprezy tematyczne raz w miesiącu i nie widzę powodu aby były zamknięte....chyba że na specjalne życzenie

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
11 lat temu

DARKROOM a czemu taka nazwa ? jeśli można spytać .

Zdjęcie profilowe
ss_para
11 lat temu

My lubimy huczne imprezy z przytupem ewentualnie też kameralne bez przytupu ale w ciemnym pokoju bo wiadomo że : Życie jest jak "darkroom", nigdy nie wiesz kto i w jaki sposób cię wydyma, ani też kogo ty wydymasz i jak.
Ale to jest zbyt podniecające, żeby ot tak po prostu wyjść.

fetyszysta_stopek
Mężczyzna () ·
11 lat temu

Moim zadnie podstawową imprezą która powinna trwać zawsze w klubie DARKROOM to promowanie nudyzmu. Genielnie by było gdy w klubie wlasnie wszyscy już od wejscia odrazu stawalai się bardziej otwarci. To było by wspaniałe jak w warszawie było by miejsce gdzi emozna wpasc o kazdej porze i pobyc nago wsrod innych pocieszyc si etym widokiem i nie tylko:)

tom401
tom401 VF
Mężczyzna () ·
11 lat temu

Myślę, że zdecydowanie brakuje miejsc, gdzie dojrzale, gorące kobiety mogą się bezpiecznie i dyskretnie wyszaleć. Mam dwie znajome, które bardzo chciałby znać takie miejsce. Obie pracują zawodowo, jedna jest mężatką, druga samotna. Schadzki z facetami z internetu to porażka jak mówią, poza tym mało bezpieczne. A w weekendy nie za bardzo mogą w nocy iść na imprezę do klubu swingers. Idealnym rozwiązaniem jest miejsce, gdzie mogą iść dyskretnie w godzinach pracy na godzinę dwie dobrego relaksu z panami.
Pomyślcie o tym. Może jest więcej takich potrzeb.

Zdjęcie profilowe
gwiazdeczkatv
11 lat temu

impreza imprezą,alewarto zadbac o toalety,ochrone,i klimatyzacje...a co do imprez to sprawa prosta...ankiety:)

tomcio74waw
Mężczyzna () ·
11 lat temu

Ciekawy pomysł...
Zapowiada się ciekawie i mam nadzieję że pomysł wypali... :-)

my__dwoje
my__dwoje VIP
Para () ·
11 lat temu

koniecznie muszą być 2 huśtawki obok siebie :)

Zdjęcie profilowe
gwiazdeczkatv
11 lat temu

i sciany do glory hole:)

my__dwoje
my__dwoje VIP
Para () ·
11 lat temu

oj tak :)

tungsteninertgas
Mężczyzna () ·
11 lat temu

dużo zależy od tego w którą stronę chcecie się rozwijać;)
trzymając się wstępnie podziału na 7 dni:
1. swingers
2. przewaga panów (gangbang)
3. przewaga pań (ladies night)
4. bisex party
5. bdsm (na zmianę męska i kobieca dominacja)
6. freeride (dzień otwarty)
7. impreza tematyczna (albo zamknięta)

Powinno względnie zaspokoić gusta przekroju klientów. Jak wymyślę jakieś specjalne to dam znać;)

Zdjęcie profilowe
on3736
11 lat temu

Moim zdaniem powinno odbywać się coś w czasie dnia w tygodniu, bo nie każdy może w weekendy.

Zdjęcie profilowe
nonstopnapalony
11 lat temu

A ja proponuje organizowac od czasu do czasu tzw 'nagi dzien'
tzn zeby wejsc trzeba sie rozebrac od naga :)

tomcio74waw
Mężczyzna () ·
11 lat temu

Najpierw trzeba zacząć... A później zobaczymy co z tego wyjdzie. Aby coś ciekawego :-)

Zdjęcie profilowe
edimax123
11 lat temu

fajny ten pomysł z nagim dniem :)

tadeoz2
tadeoz2 VIP VF
Mężczyzna () ·
11 lat temu

Mam kilka pytań:
- czy już jest czynne'?
- adres?
- jakich godzinach działacie?
Pomysł z nagim dniem jest super. Chciałbym też aby było czynne w godzinach przedpołudniowych.
Pozdrawiam Tadeusz

Zdjęcie profilowe
ona_PANA
11 lat temu

Akurat ja uważam, że nagość jest aseksualna. Powinna zostać tam, gdzie jej miejsce, tzn. na plażach i w klubach dla naturystów (też chętnie korzystam). Powszechna "moda męska" panująca w swingersklubach, tzn. paradowanie w ręczniku i klapkach (podczas gdy my jesteśmy wystrojone w szpilki, pończoszki i fikuśne ubranka) również działa jak kubeł zimnej wody...

Co do występów w dni powszednie nie uważam tego za konieczne. Bardzo byłabym natomiast wdzięczna za jakieś oznaczenia (np. opaski) dla pań - inne dla zainteresowanych paniami, inne dla zainteresowanych panami...

Może jakieś strefy "tylko dla pań i par"? Pozwoliłoby to uniknąć nachalności (spotęgowanej przez ilość) samców w takich miejscach...

Pozdrawiam
ona

Zdjęcie profilowe
tykwaa
11 lat temu

imprezy z przewaga mlodszych ludzi byly fajne. niekoniecznie zamykac na starszych ludzi, ale np zrobic promocje ze im mniej masz lat tym mniej placisz. jest duzo mlodszych ludzi ktorzy by chieli poszalec w towarzystwie innych mlodszych ludzi a nie samych niezbyt atrakcyjnych (dla nich) 45 latkow.

Zdjęcie profilowe
tykwaa
11 lat temu

w sensie ze wizja spotkania tlumu 50 latkow z duzymi brzuchami jest bardzo odstraszajaca dla wielu modych ludzi. zrobienie imprezy z mysla o ludziach ponizej 30 albo nawet ponizej 25 moglaby przekonac wiele takich osob

Zdjęcie profilowe
shaggy01
10 lat temu

Pomysł z imprezami tylko dla młodych bardzo ciekawy. Choć mieszane imprezy też są fajne.

Zdjęcie profilowe
Marzenka333
10 lat temu

Glory hole, darkroom, lustra weneckie , disco, drinki , zakamarki , pokoje, bezpieczenstwo. Te wszystkie rzeczy gwarantuja sukces bo zaden klub w naszym kraju nie ma tego zestawu.

Zdjęcie profilowe
Piotrek352
10 lat temu

a czy toto działa już?

Zdjęcie profilowe
WujekWawa
10 lat temu

Powala mnie na kolana wasze ograniczenie umysłowe i brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, piszecie że jesteście otwarci dla wszystkich a jak ktoś wyrazi swoje zdanie, które wam nie pasuje potraficie tylko obrażać ludzi i dodawać ich do wrogów. Nie potraficie nawet odpowiedzieć na podstawowe pytania i obarczacie winą ludzi za swoją nieudolność i brak profesjonalizmu. Po wasze wypowiedzi obrażającej nie tylko mnie ale też inne osoby cisną się na usta same niecenzuralne słowa lecz nie zniżę się do waszego poziomu. Myślę że dalsza wymiana zdań z wami jest bezcelowa gdyż i tak nie zrozumiecie o co mi chodziło. Możecie być pewni, że "nie zaszczycimy was swoją obecnością" w waszym klubie i będziemy odradzać to wszystkim naszym znajomym. Na dodatek dołożę wszelkich starań żeby jak największa grupa osób dowiedziała się jak traktujecie potencjalnych klientów.
Pozdrawiam
Wujek

Dotyczy
http://pl.zbiornik.com/profile/DARKROOM24/blog/entry/9cvs

Zdjęcie profilowe
_lollipop_
10 lat temu

Glory hole, darkroom, zakamarki, dyskretne pokoje, bezpieczeństwo. My tylko tak zgodnie z apelem Marzenki333 ale w pełni ją popieramy!

cuckoldowie
Para () ·
10 lat temu

glory hole - jest ;-)
razem z labiryntem w darkroomie pełnym zakamarków ;-)

Zdjęcie profilowe
Ununokt
10 lat temu

GB, BDSM, cuckold, imprezy dla młodszych/ starszych, starsze panie młodzi panowe, nagi dzien :)

Zdjęcie profilowe
ss_para
10 lat temu

Bardzo nam się podobała konwencja dyskoteki. Pierwsze tematyczne miejsce w Warszawie gdzie po za bzykaniem można potańczyć. Wypada pochwalić również DJ-a za muzykę.
Myślimy że taka forma swingowania to coś nowego: można potańczyć , pokusić, po uwodzić jak coś zagra fajnie się pobawić.

Zdjęcie profilowe
Nietykalni0707
10 lat temu

o tak dyskoteka by się przydała :)

parabka
parabka VIP VF
Para () ·
10 lat temu

Fully clothes - ewentualnie Dzień biurowy - panowie w garniturach, a panie w garsonkach.

parabka
parabka VIP VF
Para () ·
10 lat temu

Erotic bal czyli goście w strojach wieczorowych. Weneckie party -obowiązują maski weneckie

Zdjęcie profilowe
AsiaiAdamParka
10 lat temu

"Nasza klasa, czyli zabawa w szkołę" - zabawa w uczennice i nauczycieli lub uczniów i nauczycielki :)
"Z piekła rodem, czyli szatańskie zabawy" - zabawa w trochę mocniejszym klimacie (bdsm), diablice, lucyfer, grzesznicy :)
"Następny proszę, czyli zabawa w doktora" - zabawa w szpital - pielęgniarki, pani ordynator, pacjenci :)
"Jestem w raju, czyli tuzin pięknych dziewic" - zabawa w niebiańskim klimacie - aniołki, "dziewice" :)
"Szparka sekretarka, czyli biurowe figle" - zabawa w biuro
"Baśnie tysiąca i jednej nocy" - zabawa w baśniowej scenerii, bohaterowie z bajek
to tylko kilka przykładów imprez które można wymyślać w nieskończoność :) scenariusz jednej z nich mogę podesłać Wam na priv jeśli chcecie :)

Zdjęcie profilowe
ss_para
10 lat temu

My poprosimy o powtórzenie jeszcze w tegorocznym karnawale Sylwestra.

alzb
alzb VIP VF
Para () ·
10 lat temu

" Miedzy nami, jaskiniowcami". Bal karnawałowy w maskach(tylko w maskach):)

Zdjęcie profilowe
NaSympatiiPoznani
10 lat temu

Któregoś dnia można zrobić imprezę w ubraniu, dyskotekę na dole też w ubraniu, a jak ktoś ma ochotę grzeszyć to np ze strefy dla PAR zrobić w ten dzień pokój zabaw z wejściem dla osób przebranych w erotyczne ciuszki :P taki pomysł przyszedł do głowy, ale nie wiem czy się sprawdzi w swingers klubie ;P

Zdjęcie profilowe
peterkornet
10 lat temu

Całkowicie nagie dni to jest to ! Być może dla niektórych Pań męska nagość jest aseksualna, ale przecież przychodząc do klubu nie trzeba bzykać się z każdym, prawda? A nagość może sprawić, że wiele osób się otworzy, albo, że do klubu przyjdą tego dnia sami zdecydowani. Kilka razy byłem na całkowicie nagich imprezach, gdzie kobiety nie bały się być bez jakiegokolwiek stroju - i było bardzo podniecająco, dla nich również

Zdjęcie profilowe
ss_para
10 lat temu

Myślimy że o wiele bardziej podniecające będzie dla nagich Pań jeżeli Panowie będą ubrani.
Proponujemy połączyć parę powyższych postów:
Panie -tylko szpilki
Panowie -garnitury.

Zdjęcie profilowe
AsiaiAdamParka
10 lat temu

a następnego dnia odwrotnie - Panie w ładnych sukniach, panowie tylko w krawacie :)

Zdjęcie profilowe
ss_para
10 lat temu

No tak rewanż musi być bezwzględnie bo tak nakazuje grzeszny gender.

Zdjęcie profilowe
ss_para
10 lat temu

i dla z wizualizowania naszego pomysłu dodaliśmy fotkę z sesyjki przed sylwestrowej

Zdjęcie profilowe
najlepszy1975
10 lat temu

to z garniturami/sukniami to całkiem niezły pomysł, chyba macie gotowy patent na temat jakiejś imprezy karnawałowej.

jkpara
jkpara VIP
Para () ·
10 lat temu

A nie mowilismy, ze tekstyl bedzie sie podobal, szczegolnie jesli chodzi o panow.... wtedy bylby to jedyny klub w Polsce gdzie faceci wygladaja jak faceci :)

JustysiaBi
Para () ·
10 lat temu

3. przewaga pań (ladies night) jestem za;)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem