Mini Zbiornik
zberezni
zberezni VIP
Para () ·
10 lat temu

hej witajcie jestem nowy w tej grupie ale nie na zbiorniku dołączyłem i postanowiłem się z wami podzielić moją fantazją a mianowicie lubimy trójkąty ale niestety tylko w ograniczonym gronie jak na razie .Więc moja fantazja wygląda tak że zapraszam faceta do nas pod pretekstem ze stary znajomy i sie u nas przenocuje oczywiście żona nie jest niczego świadoma siadamy pijemy rozmawiamy tak aby moje kochanie się rozluźniło , kolega zaczyna rzucać komplementy w kierunku mojej żonki że ładne ciałko że nóżki delikatnie się do niej dobierając ale nie nachalnie tak aby niczego nie podejrzewała i jeśli złapie chaczyk sami wiecie co dalej upojna noc a jeśli nie upsss klopos

hotwifer
Mężczyzna () ·
10 lat temu

to jest bardzo dobry i sprawdzony pomysł

braviaex
braviaex VIP VF
Para () ·
10 lat temu

OSTRA FANTAZJA (może kiedyś się spełni)

Od dłuższego czasu żona intensywnie probowala naklonic mnie na mala kameralna prywatke na ktora od dluzszego czasu miala zamiar isc. Twierdzila ze od wiekow razem nigdzie nie wychodzilismy i pora to zamienic a tym bardziej ze imprze organizuja znalomi z jej pracy i pora by sie wkoncu zintegrowac. No coz skoro juz tak postanowila to kiwnolem glowa czemu nie moze i nam to dobrze zrobi. Nastepnego dnia jak zazwyczaj zjedlismy obiad i jakos dzien zlecial wiec pora wielkiego szykowania. Ja jak zwykle pol godziny i gotowy zona jak zwykle a to czy nie za duzy dekold czy nie beda patrzyc. Nie ukrywam ze patrzac na jej strojenie troche mnie to podkrecilo. Zalozyla czarna sukienke z dosc wyraznym dekoldem a wlasciwie sukienka byla troche za mala i piersi wrecz wylewaly sie z niej. Zapytala czy nie wyglada za grubo, odpowiedzialem ze nie zreszta bardzo mi to pasowala wielkie piersi i odznaczajacy sie stanik az prosily sie o to aby wyskoczyly podczas sklonu. Do sukienki dobrane cieliste ponczoszki samonosne z pieknym wzorkiem blisko ud. Paznokietki pomalowane na czerwono swietnie sie odznaczaly w ponczoszkach i pieknie pasowaly go srebrnych bucikow na obcasie, do tego czarne figi z koronka swietnie opinajace dupsko mojej ukochanej. Mialem ochote ja przeleciec ale jak jak juz i tak bylismy spoznieni. Dotarlismy na miejce ok 20. Drzwi otworzyl nam gospodaz i zaprosil do srodka. W srodku lekka muzyczka drinki i ogolna konwersacja impreza w stylu standing party z tym ze towarzystwo praktycznie starsze moze 2 pary w naszym plus gospodarze czyli nasi znalomi ktorzy nas tam zaprosili ale wiekszosc po 40. Jak zwykle jak to na poczatku skoczylem po drinki i zaczelismy zabawe. Co jakis czas rozmawialismy z nieliczna grupka ludzi w naszym wieku a wlasciwie ja rozmawialem bo zaraz sie zaczelo proszenie do tanca mojej zony. Co zdazylismy chwile porozmawiac to znowu ktos stawial drineczka i zapraszal moja zone do tanca, ona twierdzila ze sie dobrze bawi i dawno tak duzo nie tanczyla wiec niech sie bawi pomyslalem sobie. Czesto po powrocie z pracy opowiadala mi ze ja komplementuja i nie przeszkadzalo mi to a wrecz krecilo. Patrzac jak po ktoryms juz z kolei drinku ruszyla w taniec z kolejnym namolnym podpitym i starszym facetem stwierdzilem ze pora sie przewietrzyc. Wyszedlem na taras i spotkalem dobrego znajomego z ktorym nie widzielismy sie od lat. Slowo do slowa i przegadalismy chyba z 1,5 godz przy wodeczce. Uświadomilem sobie ze chetnie mu przedstawie moja zone tylko gdzie ona jest?
Wszedlem do srodka przy stoliku jej nie bylo przy barku z drinkami tez nie torebka zawieszona na krzesle o cho pewnie przesadzila z alkocholem. Wszedlem do lazienki dla gosci ale nikogo nie bylo przypomnialem sobie ze na parterze tez jest przeciesz toaleta dla mieszkancow, pomyslalem czemu nie zajrzec tam. Schodzac na dol dobiegly mnie dziwne dzwieki, musialem sprawdzic co sie tam dzieje. Otwierajac dzwi do toalety oslupialem i oblal mnie zimny pot to co zobaczylem bylo nie do opisanie. Moja kochana zona ktora przez cale zycie nie miala nikogo w cipce oprocz mojego kutasa stala tam oparta o zlew z podniesiana do góry kiecka ze spuszczonymi do kolen majtkami a wlasciwie wymietoszonymi jakby na szybkosci byly jej zsunieta w szpileczkach na ktorych ledwo co sie trzymala umywalki od upojenia alkoholowego. Stala tak oprta i rznieta przez faceta z wielkim brzuchem po 50 ktory sciskal jej dupsko i nie przestawal pierdolic mimo tego ze otworzylem drzwi. Stalem jak wryty oblany potem nie wiedzac co zrobic, uswiadomilem sobie ze przeciesz dzis sa dni plodne a tu jakis grubas rznie mi zone ile sil w kutasie. Facet nie przerywajac rzniecia spojrzal na mnie i patrzyl mi w oczy. Trwalo to moze z minute kiedy tak patrzec mi w oczy zacza dziwnie przyspieszac nabierac skurczy spojrzal na mnie jeszcze raz i patrzac mi w oczy i wpompowal swoje dojrzale lepkie i cieple nasienie w plodne podbrzusze mojej ukochanej. Nastepnie pocalowal ja czule w szyje zalozyl swoje spodnie i wyszedl. Przechodzac obok mnie powiedzial ze dawno tak ciasnej dziwki nie ruchal i widzi ze chyba nie tylko mojej zonie sie podobalo.

cuckoldowie
Para () ·
10 lat temu

Fajnie ;-)

braviaex
braviaex VIP VF
Para () ·
10 lat temu

Dzięki

tadeoz2
tadeoz2 VIP VF
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Braviaex, swietne. Moim wielkim marzeniem jest wziąć udział w takij zabawie.

baandytyy
baandytyy VIP
Para () ·
10 lat temu

nasza fantazja no coz prosta a zarazem na zbiorniku trudna do zrealizowana facet bi w trojkacie z nami i wszystko oczywiscie pani bi bez udzialu meza tez on by tylko patrzyl

tadeoz2
tadeoz2 VIP VF
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Moje marzenie to: dwa kutasy w jednej cipce jednocześnie.

Pan_kotka0
Para () ·
7 lat temu

Robiłem to z moją żoną wiele razy

tadeoz2
tadeoz2 VIP VF
Mężczyzna () ·
10 lat temu

fajnie byłoby znaleźć parkę na taki układ.

Zdjęcie profilowe
dawidnico2
10 lat temu

ma ktoś odwage w opolskim na realność ... poza pisaniną

zberezni
zberezni VIP
Para () ·
10 lat temu

a więc znajdzie się ktoś do spełnienia mojej fantazji???

Mard20
Mard20 VIP VF
Mężczyzna () ·
10 lat temu

wspaniale wprowdzasz zone a klimacik

sbteam
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Chętnie podejme sie zrealizowania takiej lub podobnej fantazji w okolicach Katowic lub Warszawy.

cuckoldowie
Para () ·
10 lat temu

My mamy takie delikatne....
Jesteśmy jeszcze mocno początkujący, ale oczywiście jakieś pomysły - fantazje do spełnienia nam się pojawiają ;-)

Jedna z nich...
Spotykamy się z jakimś Panem.... Miejsce w tej fantazji jest racze dowolne...
W trakcie spotkania ja i Asia się rozbieramy, Pan raczej w większości ubrany.... My klęczymy, całujemy się, Pan stoi przed nami... Asia go onanizuje, nie przerywając całowania się ze mną.... Aż Pan skończy...

Wiem, że w porównaniu do innych fantazji ta jest delikatna.... Ale dopasowana do naszego obecnego poziomu i realna do zrealizowania ;-)

Zdjęcie profilowe
24hotbabe
10 lat temu

Cuckoldowie - Wasza fantazja jest bardzo fajna

cuckoldowie
Para () ·
10 lat temu

dzięki ;-)

cuckoldowie
Para () ·
10 lat temu

to tak na początek.... ;-)
może za niedługo to nie będzie fantazja ;-)
i będzie kolejne ;-)

Zdjęcie profilowe
merkury72
10 lat temu

świetna fantazja

cuckoldowie
Para () ·
10 lat temu

dzięki ;-)

rurian70
Mężczyzna () ·
10 lat temu

chciałbym być tym panem.
Erotyczna fantazja.

cuckoldowie
Para () ·
10 lat temu

;-)

Zdjęcie profilowe
on30_przyjazn
10 lat temu

Kto by nie chciał ?? Cuckoldowie... jesteście świetni:)

klifer
klifer VIP
Para () ·
10 lat temu

a ja lubie lizac cipeczke zonki po odwiedzinach kolegi

Zdjęcie profilowe
24hotbabe
10 lat temu

Bardzo podniecające:)

cuckoldowie
Para () ·
10 lat temu

fajnie ;-)

cuckoldowie
Para () ·
10 lat temu

To z rozpędu kolejna ;-)
Udalibyśmy się w trójkę do sex shopu... Celem byłby zakup męskiego pasa cnoty... Najpierw byśmy przeglądali różne modele, nie zważając, kto jest obok nas, może tylko trochę ściszając głos... Po wybraniu i zakupie odpowiedniego egzemplarza, wszedłbym np do kabiny video, założyć od razu... Po wyjściu, pomiędzy regałami, w jakimś kąciku zaprezentowałbym Asi i Panu jak leży ...
Co byłoby chwilę później - do rozważenia ;-)

zberezni
zberezni VIP
Para () ·
9 lat temu

jak widać za oknem pogoda coraz lepsza więc za niedługo czas plażowania moja fantazja jest prosta jedziemy na zwykłą plażę a wybranej osobie podaję namiary gdzie i o której oczywiście żonka o niczym nie wie a Ty bądź Wy możecie do woli oglądać spoglądać lub zagadać kto wie co dalej:)

baandytyy
baandytyy VIP
Para () ·
9 lat temu

Chce popatrzec posluchac podotykac w trakcie sexu z innym panem

Zdjęcie profilowe
lukas_nymphoo
9 lat temu

Cuckoldowie, wow ! <3

cuckoldowie
Para () ·
9 lat temu

lukas, które się podobało? ;-)

Kutando89
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Mnie swego czasu też interesowało ba a nawet chciałem tak stracić swoją cnotę, jestem prawiczkiem... Nie było chętnych a potem to sobie wybiłem z głowy he he chodź nie powiem nieraz fantazjuje nieśmiało... wyobrażalem sobie to tak że poznaje pewną parę która jak ja kocha przyrodę i umawiamy się na spacerek... Oboje wiedzą że prawiczek :) porywam panią niespostrzezenie, Pan szukając nas trafia na nas kochających się na polanie he he niespodziewal się tego widoku więc siedzi w krzakach i podgląda he he wiem wiem głupie... dlatego się wycofalem z tego :)

Zdjęcie profilowe
lukas_nymphoo
9 lat temu

Cuckoldowie- to z Wami calujacymi sie i pania onanizujaca stojacego obok Was faceta, elektryzujace niesamowicie:*

cuckoldowie
Para () ·
9 lat temu

;-)
a mamy kolejną ;-)

Właściwie wynika to z propozycji, którą otrzymaliśmy, a która, niestety, nie została zrealizowana...
Mieliśmy udać się z Parą na przejażdżkę autem... Ja i Pani z Pary z przodu, Asia z Panem z tyłu... W trakcie jazdy oczywiście zaczęliby się zabawiać, ja byłbym skupiony na prowadzeniu auta, a Pani na bieżąco opowiadałaby mi co się dzieje z tyłu odpowiednio okraszając to komentarzem ;-)

Zdjęcie profilowe
lukas_nymphoo
9 lat temu

Ojjj ..;)

peccatori
peccatori VIP VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Mało to bezpieczne, bo wątpię czy mógłbyś się skupić na jeździe.

Choć jak już idziemy po bandzie to Ty i pani siedząca obok Ciebie moglibyście pozwolić sobie na wzajemne pieszczoty..

cuckoldowie
Para () ·
9 lat temu

dałoby się ;-)

Zdjęcie profilowe
lukas_nymphoo
9 lat temu

Musialoby sie dac;) i dobrze skierowane lusterko na tyly ;)

cuckoldowie
Para () ·
9 lat temu

;-)

chetny1972ns
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ja bylem z moja na imprezie wrócilismy do pokoju i zaprosiłem kolege Ona byla nawalona Kolega zaczała ja dotykac jak spala po piersiach udach i tez ja wylizal pozniej jak sie obudziła miala ochote jeszcze na drinka znów zlapała humor powiedzilm jej ze jak spala zaprosiłem kolege bo mi sie nudzilo i jest na balkonie zaprosilem go do pokoju Moja kobieta była tylko w samej przezroczystej koszulce nocnej przeswitywało przez nia wszystko . zaczelismy sie bawic tanczyc... on poprosil ja do tanca i tanczyli bardzo erotycznie dotykal ja i ocieral sie ona byla coraz bardziej wstawiona i podniecona zaczał przez koszulke dotykac piersi i calowac szyje pozniej jego rece zaczely ladowac na cipce ja lezałem w lózku i obserwoaalem ich w pewnym momencie tanca wział jej rece do gory i przycisnal do sciany 1 ruchem sciagnał z niej koszulkę byla calkowicie naga tanczyli nadal jakby nigdy nic wzial ja na rece a ona nogami oplotła gotak ze jego penis dotykał prawie jej cipki W pewnym momencie polozyl ja na łózku na ktorym leżałem i wszedł w nią byłem tak podniecony że myslalem iz mi mały peknie wziłame mojego penisa i wlozylem jej do ust To było nasze 1 i jak narazie jedyna impreza w trojkacie na 2 baty :) chcialbym to poiwtórzyc a moze by ja ktos poderwal na imprezie a moze 2 facetów Ona jak sobie wypije jest zdolna do wszystkiego jak jest trzezwa to sie krepuje mam teraz chet na nowe spotkanie

cuckoldowie
Para () ·
9 lat temu

To jeszcze jedno ;-) :

Mamy taki nowy pomysł - fantazję... Asia pomyślała, że fajnie by było oddać się Panu, który dostarczyłby nowy pas cnoty dla tomka...
Co o tym myślicie?

tomcio74waw
Mężczyzna () ·
9 lat temu

pomysł świetny... :-)


kukluksklan
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Podaj adres dostarcze;-)

cuckoldowie
Para () ·
9 lat temu

to najpierw priv...

zberezni
zberezni VIP
Para () ·
9 lat temu

wczoraj z moją żonką wybraliśmy się po opalać myślałem ze to dyskretne miejsce i ze raczej nikt nas tam nie zobaczy wiec moja ściągnęła staniczek no i rozpoczęliśmy zabawę ona się opalała ja jej robiłem fotki a tu za zakrętu rodzinka z grzybów wraca szybko się przykryła i ze niby nic przeszli odczekaliśmy chwile i zacząłem sie do niej dobierać w końcu dosiadła mnie była w stroju kąpielowym odchyliła tylko majteczki mojego ptaszka wyciągał z bokserek i zaczęła mnie ujeżdżać no i co po chwili parka na rowerach jedzie zatrzymała się ale nie zeskoczyła udawaliśmy ze po prostu tak siedzimy przejechali ale widzialem jak na nas patrzeli :)) i chwile potem dostala takiego orgazmu :)))) mam nadzieje ze sie to jeszcze kiedyś powtórzy tym bardziej ze się jej to spodobało

klifer
klifer VIP
Para () ·
9 lat temu

Moja druga połowa ma fantazje , chce sie wybrac do knajpy razem tylko tak ze bedziemy udawali ze sie nie znamy i siedzimy osobno . A ona w tym czasie bedzie dawała sie uwodzic nieznajomym , CIEKAWE trzeba sprawdzic

braviaex
braviaex VIP VF
Para () ·
9 lat temu

niezle

Zdjęcie profilowe
carlosss7
9 lat temu

bardzo podniecajace fantazje!!!

janekwawa1974
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Witajcie a moja żonka i ja chcemy chcemy spędzić noc z transwestyta tak pół na pół dla niej i dla mnie ale niestety szukamy już bardzo długo i będziemy musieli znaleźć Pana bi który zadowoli nas obojga

janekwawa1974
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Fantazje patrzeć jak moja mała żonka pieprzy sie z facetem w sukience i szpilkach

Zdjęcie profilowe
jarek02
9 lat temu

Marze o tym zeby zonka sie puscila. To znaczy uwowila sie z facetem i napisala zebym wszedl na zbiornik. A tam ona daje innemu na moich oczach.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem