Mini Zbiornik
jasiukonkret
Mężczyzna () ·
7 lat temu

chętnie zorganizuję gangbang dla chętnej pary,pani apartament,gumki,alkohol,panowie,
damy $$$

elk_para
elk_para VIP VF
Para () ·
7 lat temu

Chetni

SlodkaHotka
SlodkaHotka VIP VF
Kobieta () ·
7 lat temu

kiedy ?

elk_para
elk_para VIP VF
Para () ·
7 lat temu

Zorganizuje?

elk_para
elk_para VIP VF
Para () ·
7 lat temu

Zorganizujesz?

Zdjęcie profilowe
daran12
6 lat temu

Udalo sie ???tj g-b Czy nadal probujecie

elk_para
elk_para VIP VF
Para () ·
7 lat temu

Jak się znajda chętni panowie

SlodkaHotka
SlodkaHotka VIP VF
Kobieta () ·
7 lat temu

kto pomoże w organizacji gb ? lokum mam ....

zwyklygosc12
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Witam, Jestem chętny na taką propozycję ;)

elk_para
elk_para VIP VF
Para () ·
7 lat temu

A my?

Partyclub
Partyclub VIP
Mężczyzna () ·
7 lat temu

16.09.2016 – Towarzyskie Gang Bang Party. Impreza dla wszystkich lubiących dobrą zabawę w erotycznych klimatach i kameralnej atmosferze.
17.09.2016 –„Gorączka Sobotniej Nocy” …sex party – zapraszamy pary oraz singli i singielki. Atrakcje par >ciekawe co powie mąż< – cuckold – zdrady kontrolowane.

chetni45
Para () ·
7 lat temu

Trzeba sie wybrac

Partyclub
Partyclub VIP
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Zapraszamy na kolejny weekend 11,12 listopada startujemy o 21 30 wiecej informacji pod nr telefonu 505 314 234 Pozdrawiam

kupmnie123
Kobieta () ·
7 lat temu

-18 na gb 4 panów

kupmnie123
Kobieta () ·
7 lat temu

bardzo moda -18 zostanie sprzedana na gb tylko realne propozycje

sexyBBW
sexyBBW VIP VF
Kobieta () ·
6 lat temu

to jeszcze w ogole aktualne?

LavaClub
LavaClub VIP
Para () ·
6 lat temu

Club LaVa w Warszawie zaprasza dziś - 21.04.(piątek) na GANG BANG BUKKAKE ! zapowiada się fantastyczna impreza dla miłośniczek i miłośników zabaw w większym gronie! Już mamy ponad 60 osób zapisanych! https://zbiornik.com/LavaClub/wall/tdSRl

LavaClub
LavaClub VIP
Para () ·
6 lat temu

W każdą środę miłośniczki zabaw z przewagą mężczyzn zapraszamy na ŚRODOWY GANG BANG w Clubie LaVa!
To popularna impreza zarówno wśród pań jak i panów!
Bawimy się od 20:00 do 2:00!!

Szczegóły: https://zbiornik.com/LavaClub/wall/E6BSb

JACK_70
JACK_70 VF
Mężczyzna () ·
6 lat temu

SZUKAM CHĘTNYCH ZADBANYCH OGIERÓW Z DUŻYMI MOŻLIWOŚCIAMI DLA MOJEJ KSIĘZNICZKI. ŁÓDŹ.

chetni45
Para () ·
6 lat temu

Cos kiepsko z tymi chetnymi na gb,

Zdjęcie profilowe
joe1988
6 lat temu

Witam
W raz z RosieBlue chcemy zorganizować spotkanie typu GB 29.07.2017 w Hotelu Ambasadorski w Rzeszowie, wcześniej impreza w Czeskiej Hospodzie, potrzebujemy jeszcze jednej Pary lub Pani oraz 5-6 Panów. Tylko konkretne propozycje. Info priv;)

sajean
Mężczyzna () ·
6 lat temu

oferuję zorganizowanie GB na podlasiu panie pary zainteresowane zapraszam na priv

LavaClub
LavaClub VIP
Para () ·
6 lat temu

12.08.2017 r. zapraszamy na GANG BANG MEN IN BLACK
Szczegóły: https://www.lava-club.pl/gang-bang-men-in-black.html

Zdjęcie profilowe
Dla2lubWiecejPanowPo40
6 lat temu

Chętna jestem na gang bang, Zielona Góra, tylko lokum nie mam, jak ktoś ma to proszę o odzew

Zdjęcie profilowe
krysztalowi88
6 lat temu

Szukam na ostatnią sobote sierpnia 26.08.2017. 2/3 Doświadczonych Panów do zorganizowania gangbangu dla Mojej Pani. Fajnie jeżeli jesteście grupą to zaoszczędzi szukania. Lokum po waszej stronie.

Zdjęcie profilowe
szalency
6 lat temu

Zrobimy imprezę w sobotę zaprosimy 2 pary i 3 panów, prosimy tylko o realne wiadomości na priv

Zdjęcie profilowe
666marek666
6 lat temu

2m+k szuka , par z panem bi, panów bi (min 20cm) na spotkania do południa 40+. Bytom..

Zdjęcie profilowe
natashjapriv
6 lat temu

Singielka szuka singli do GB :) moze ktoś pomoze zorganizowac albo chociaz zna miejsce? :)

analnaprzyjemnosc
Para () ·
5 lat temu

szukamy dwóch sponsorów

para45i50
para45i50 VIP VF
Para () ·
5 lat temu

Poznamy dwóch miłych panów (bez sponsoringu)

Zdjęcie profilowe
OnNapalony28
5 lat temu

Ja chetny

sajean
Mężczyzna () ·
5 lat temu

Zorganizuje bialystok

mirhwdp
Mężczyzna () ·
4 lata temu

Kto organizuje

analnaprzyjemnosc
Para () ·
3 lata temu

Szukamy dwóch panów z poza województwa do wieczornego spotkania w Rzeszowie we czwórkę . 30-45lat.

sajean
Mężczyzna () ·
3 lata temu

Zainteresowanych zapraszam GB Białystok organizuję i dostosowuje sie do Waszych potrzeb Panie Pary zapraszam do kontaktu sajean38@wp.pl

Realny69Poznan
Mężczyzna () ·
3 lata temu

Jest nas 3m jak by ktoś szukał priv

analnaprzyjemnosc
Para () ·
rok temu

Ktoś z Rzeszowa

mr_2cm
Mężczyzna () ·
rok temu

ogarnę białe na spotkanie z parką :)

Zdjęcie profilowe
Gotowynawszystko191
rok temu

Szukam GB

Anggeela
TS/TV/TG () ·
rok temu

Może ktoś zorganizuje dla mnie GB 😀

Zdjęcie profilowe
RilMen
rok temu

Witajcie w Rzeszowie zorganizujemy GB, chętne Panie i Parki zapraszam na prive po szczegóły😊😉

Anggeela
TS/TV/TG () ·
rok temu

Ktoś pomoże zorganizować GB jestem uległa trans suczką 😁

Zdjęcie profilowe
Transetka_SDZ
rok temu

Ktos Pomoze w zorganiziwaniu??
GANGBANG, FACEFUCKING, ASTO MOUTH, JA+1,2....5M(moze10 ale po co tylu), 2PENISY W DUPCIEi BUZIE, LIZANIE JAJEKI DUPCI, LEKKIE PODDUSZNIE I KLAPSY W PUPE I TWARZ.
Dodatkowo chetnie to nagrac:)

Anggeela
TS/TV/TG () ·
rok temu

Zapłacę za zorganizowanie

Zdjęcie profilowe
Transetka_SDZ
rok temu

CHetnie regularnie 2razy w tyg grupowe ruchanko w gardlo do 5M. 1-2razy w tyg GB.
2M na glebokie gatdlo od zaraz.Sieradz lokal mam.

Zdjęcie profilowe
Yetiix
rok temu

Chętnie zorganizujemy

Hedonistka_sl
Hedonistka_sl VIP VF
Kobieta () ·
rok temu

Cześć panowie. W dniu 18 marca jest plan na urodzinowy GB Hedonistki. W związku z tym poszukiwani są panowie single doświadczeni w spotkaniach GB i cuckold. Panowie w wieku od 30 do 45 lat dla których zabawa w większym gronie z przewagą panów to nie problem nie nowość, poszukiwani tylko zdecydowani i realni na pikantną zabawę. Kilka szczegółów to spotka je mniej więcej od godziny 20 do - utraty sił, miejsce spotkania - Gliwice centrum swobodny apartament przetestowany do tego typu spotkań 😊, koszty - tyle co wynajem apartamentu robimy składkę po 100 zł tyle co wystarczy na opłatę (przelew z góry przed imprezą). Bawimy się w gumeczkach i na imprezie będzie kamerka-gwarsncjs pełnej anonimowości. Przewidywana ilość panów 6-8 tyłu co Hedonistka będzie miała niezapomniane przeżycia urodzinowe. Pozdrawiamy PRIV.🥳

Zielonasuczka
Para () ·
8 miesięcy temu

Myślimy o zorganizowaniu imprezy w stylu gb w Zielonej Górze. Są chętni i realni panowie?

RRobus
RRobus VIP VF
Mężczyzna () ·
7 miesięcy temu

Jasne

exoone
exoone VIP VF
Mężczyzna () ·
7 miesięcy temu

Kiedy?

Petersss997
Mężczyzna () ·
3 miesiące temu

Jestem realny i chętny

Anggeela
TS/TV/TG () ·
8 miesięcy temu

Szukam chętnych do zorganizowania imprezy GB ja jedna trans suczka i kilku panów zapłacę piszcie priv

Zdjęcie profilowe
Spragniona_Suczka_z_Mezem
6 miesięcy temu

Witam serdecznie na Sobotę 09.09.2023 planujemy razem ze Spragnioną Suczką zrobić Nasz pierwszy w życiu
mały Gang Bang gdzie pragniemy zaprosić trzech przystojnych mężczyzn z przyrodzeniem minimim 18cm ale też szukamy Pana który ma przyrodzenie 20 cm lub więcej ale nie może być gruby ponieważ Moja Spragniona Suczka będzie chciała potrenować" IRRUMATIO" czyli zerżnięcie Ją po same jajeczka w gardełko dlatego też nie może być gruby.Bedzie nas ogółem czterech. Imprezkę planujemy zrobić w Apartamencie w Dragaczu koło Grudziądza . Zabawę chcemy zacząć o 20 godz do 3 w nocy . Panowie jeśli pragniecie pomóc Mi wreszcie doprowadzić moją Małżonkę od tyłu do orgazmu ,oraz przećwiczyć jej głębokie gardełko aby mogła poczuć się pewna że nauczyła się Irrumatio Zapraszam na PRIV . Cena za tą przecudowną zabawę jest 250zł za całą noc zajebistego sexu . Moja Spragniona Suczka postara się aby każdy Pan był Mega zadowolony ...

Petersss997
Mężczyzna () ·
3 miesiące temu

Zapraszam na gangbang ma młody szczupl chłopcu.

Zdjęcie profilowe
GangBanGMe2023
3 miesiące temu

Hej Gangbang. Organizujemy ktoś chętny $$?

Everest7
Everest7 VIP
Mężczyzna () ·
3 miesiące temu

Gdzie? Kiedy? Zapraszam na priv 🙂

Petersss997
Mężczyzna () ·
11 dni temu

Zorganizuje gangbang na uległej suce 26 lat. Można jebać vbez pytania

Kikster199
Mężczyzna () ·
2 dni temu

Gdzie to organizujesz

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem