Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
kolezanka02
8 lat temu

30 listopada wraz z koleżanką organizuję gb w godz 10-12. Panów z gestem zapraszam do kontaktu. Czytaj profil o resztę pytaj.

tygryseks
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Ja chętni!

xxLegxx
xxLegxx VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

To nie żaden gb tylko zwykle kurestwo na większą skalę, żeby sie nie rozdrabniać po jednym kliencie...

Zdjęcie profilowe
kolezanka02
8 lat temu

Łał ale poszło mi w pięty. Dokładnie walenie hurtowe, jak stołówka... następny hahaha

xxLegxx
xxLegxx VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Wystarczy wejść na na stronę tej miłośniczki gb i wszystko jasne. Napisała do mnie wiadomość:
"Zanim zaczynasz kogoś oceniać zacznij od siebie ponieważ jesteś w małżeństwie a sam szukasz sexu po za domem. A i żal Ci dupę ściska bo za stary jesteś."
...i zablokowała możliwość odpowiedzi. Ze zbiornika zrobiono już parwie jeden wielki burdel z ogloszeniami za kasę. Przez wiele lat to był normalny portal towarzysko-erotyczny, ale od ok. 3-4 lat systematycznie jest opanowywany przez platne dziwki, alfonsów i zdesperowanych dziwkarzy, którzy hurtowo ogłaszają ile moga zaoferować za loda, seks klasyczny, analny, a kobieta, mężczyzną lub parą. Jeden wielki burdel.

Poloczek1
Poloczek1 VIP
Mężczyzna () ·
8 lat temu

myślę że to prywatna sprawa co chce robić kolezanka02 .
Spotykasz się bądź nie nikt nie zmusza.

xxLegxx
xxLegxx VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Przecież ja nie mówię, że nie może robić co chce. Ale ponieważ jestem członkiem tej grupy (ktora nie ma charakteru komercyjnego), to mogę wyrazić swoje zdanie na temat. I nie jest to zdanie wyjatkowe na tym portalu.

Johan69
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Nie radzę nikomu i nie polecam :-(

london25
Para () ·
8 lat temu

czemu nie polecasz ?

xxLegxx
xxLegxx VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Bo jest słaba i jeszcze za to placic?

Zdjęcie profilowe
kolezanka02
8 lat temu

Ha Ha przeczytaj profil to się doczytasz że nawet jak byś miał kasę to i tak byś nie zamoczył, buraku. Jesteś tak żałosny że Ci nawet żona nie daję.

xxLegxx
xxLegxx VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Zdziwiłabyś się kto mi daje. Masz ciało zaniedbanej 45 latki i tylko desperaci mogą płacić żeby cię wydymac. Inna sprawa, że nie nie jestem zainteresowany jakimkolwiek ruchaniem za kasę. Desperatka szuka desperatów.

Zdjęcie profilowe
kolezanka02
8 lat temu

Dobre sobie desperatka...? widocznie tak skoro płacą, a Tobie pozostaje walenie konia przed kamerką. Swoją drogą gdybyś miał regularne ruchanie to byś nie miał konta na zbiorniku.com.
Jeśli chodzi o figurę to nie pierdol bo byś potarmosił takie doje, a jedyną rzecz jaką możesz sobie pomacać to swój "bojler".

jasiukonkret
Mężczyzna () ·
8 lat temu

muszę wam powiedzieć no no grubo lecicie z tekstami
generalnie każdemu co kto lubi :-)

Zdjęcie profilowe
Alezwis
8 lat temu

Cześć. Ja tylko tak wtrące,że dwie kobiety większa ilość facetów to nie gang bang,prędzej seks party. Poza tym po co tak się oczerniać na forum. Trzeba tylko przyzznać,że faktycznie ten portal już dawno zszedł na psy. Tylko kasa wwszystkim w głowie. Lepiej do normalneej pracy pójś. Wiadomo,zawsze się kogoś skusi ale nie jestem za tym. Sponsoring tutaj jest coraz bardziej powszechny a to za sprawą tego że bardzo łatwo tu się zareejestrować,za parę groszy a przez to jest dużo postrzeleńców i naciągaczy,zrobił się przez to faktycznie burdel już. Przepraszam,że nie w temacie do koňca alee tak mnie natknął ten temat:). Pozdrawiam wszystkich

jasiukonkret
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Kolega napisał dokładnie co co myślę a tak nawiasem mówiąc koleżanko słaba jesteś

xxLegxx
xxLegxx VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

No, slaba i nie wie co pisze.

Zdjęcie profilowe
kolezanka02
8 lat temu

Może i jestem słaba ale Wy matołki o tym nie mogliście się przekonać ponieważ nigdy u mnie nie byliście. Jasiukonkret jak byś był konkret to w wieku 41 lat nie walił byś konia na kamerkach i na moich zdjęciach i to dwa razy (twój wiek sam mówi o tym kimTy jesteś) : jasiukonkret /profile/kolezanka02/ 19 Lis, 19:02
jasiukonkret /profile/kolezanka02/ 19 Lis, 16:29,

i drugi bóg sexu amator "ręka nie granat chuja nie urwie" hahaha i to aż tyle razy

xxLegxx /profile/kolezanka02/ 19 Lis, 18:37
xxLegxx /profile/kolezanka02/ 19 Lis, 18:37
xxLegxx /profile/kolezanka02/ 19 Lis, 18:34
xxLegxx /profile/kolezanka02/ 19 Lis, 14:24
xxLegxx /profile/kolezanka02/ 19 Lis, 13:47
xxLegxx /profile/kolezanka02/ 19 Lis, 13:40

No stary tu to chyba kolegą musiałeś konia walić.
A i jeszcze jedno ja w przeciwieństwie do Was osiągnęłam to co chciałam, a Wam zostaje koleżanka prawa rączka.

jasiukonkret
Mężczyzna () ·
8 lat temu

pozostań w tej nieświadomości :-) pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
kolezanka02
8 lat temu

Tylko tyle na nic więcej Cię nie stać. No wysil swoje te dwie pozostałe szare komórki. Krytykujesz sponsoring, a sam go albo oferujesz albo oczekujesz? Więc sam jesteś desperat, w przeciwieństwie do Ciebie to mi płacą, a Ty musisz płacić... i kto tu został wydymany.

xxLegxx
xxLegxx VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Jesteś nie tylko słaba, ale wręcz żenująca. Handlujesz dupą i to słabą. Na dodatek maez problem z głową. Jak ty uważasz, że wejscie na profil i zobaczenie zdjęcia rowna się z waleniem konia, to widać, ze z twoim myśleniem jest coś nie tak. Przenieś się na inny portal i nie zasmiecaj zbiornika.

Zdjęcie profilowe
kolezanka02
8 lat temu

Żal CI dupę ściska, bo Ty nie możesz i zazdrość przez Ciebie przemawia, lepiej przeproś się z żoną to pozwoli Ci zamoczyć - a zapomniałam Ty lubisz młodsze. Po za tym wejdź na profil swój i Twojego kolegi i zobaczcie co macie w profilu? sam fiut nic poza tym. Ja przynajmniej mam co pokazać, a Wy co.

xxLegxx
xxLegxx VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Ech... weź jebnij sie czymś w ten glupi łeb, może zmądrzejesz, chociaż nie mam wielkiej nadziei.

Zdjęcie profilowe
tomsos
8 lat temu

No słaba jest, ciało 50 i burdel na chacie

Zdjęcie profilowe
Argil
8 lat temu

NIE- dla kurestwa na zbiorniku! wynocha na odloty lub inny tego typu portal

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem