Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
radek_wawa_onanista
8 lat temu

razem z parą OniSiedlce szukamy panów chętnych do GB, spotkanie w hotelu w tygodniu reszta priv, tylko realni i konkretni

Tancerz75
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Z miłą chęcią.

tomx74
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Chętnie!

tygryseks
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Chętny i gotowy!

zefir1989
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Jestem chętny na spotkanie pozdrawiam

exlibris
exlibris VIP VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

😊☼♥
Oferuję siebie na... nie jeden raz (cuckold, trójkąt). Szukam stałej pary do spotkań trójkątnych lub wielokątnych (mam znajomego także chętnego). Dojeżdżam po wcześniejszym umówieniu i zweryfikowaniu w rozmowie, wynajmuję lokal (Wielkopolska, Dolny Śląsk, Kujawy, Lubuskie, Łódzkie). Jestem doświadczony, uśmiechnięty i... wytrzymały w te klocki... Namiary w profilu: http://pl.zbiornik.com/profile/exlibris/
Pozdrawiam... ;)

Fajny40abc
Mężczyzna () ·
3 miesiące temu

Warszawa SPOTKANIE W APARTAMENCIE 18.01. Ruchanie PASYWA. Wydarzenie dedykowane tylko dla aktywnych kolesi, chcących zalać moją dziurę. Wchodzisz wyciągasz pałę ja obciągam, jebbiesz, zalewasz. Apartament Warszawa ul. Wspólna, gdy się umówisz że mną na 18.01i konkretną godzinę - czekam wypięty na łóżku, zostawiam otwarte drzwi, wychodzisz i... Proszę o propozycje godzin na mój priv (Fajny40abc). Zdjęcia w pierwszej wiadomości

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem