Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
krokodylek92
9 lat temu

Hej, próbuję przekonać moją kobietę do gb, sama mówi że miała by ochotę ale się boi, i nie wiemy w ile osób i jak to zorganizować :) opiszcie wrażenia może uda mi się ją przekonać, i ile powinno być na początku panów? :)

adam84on
Mężczyzna () ·
9 lat temu

To jak Ci sie uda ja namowic to ja chetnie wpadne do was na gb;)

Zdjęcie profilowe
Piotrek82Poz
9 lat temu

No myślę, że na początek to 4-5 facetów powinno być w sam raz... później w miarę apetytu można zwiększać ilość uczestników... ale na wprowadzenie lepiej zrobić w miarę kameralne spotkanie aby nie zniechęcić Pani...
A co do samej organizacji to najtrudniej chyba tak się zgrać aby pasowało wszystkim chętnym... a jeśli już pasuje wszystkim zainteresowanym to trzeba się modlić aby przyszli wszyscy, którzy zapewniali o swej realności...
Jeśli chodzi o lokum to polecam albo przestronny apartament w hotelu lub też ciekawą opcją są mieszkania na godziny...

para_2129
para_2129 VIP
Para () ·
9 lat temu

Minimum 5 i najlepiej żeby każdy miał pałe min 20 cm i żeby ją tak wzięli w obroty żeby nie miała sek. przerwy, wtedy nawet nie będzie miała czasu pomyśleć i się bać.

kh77
kh77 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Zgadza się pięć to tak w sam raz, ale z tą pałka minimum 20 cm to chyba z linijką nie będzie sprawdzać panów :-))

TheSunComesOut
Para () ·
9 lat temu

2 to nie gb tylko zwykly trojkat. 3 Zapewnia juz pelna obsluge to minimum.
Strach jest na poczatku, ale jak tylko sie zacznie... to emocje biora gore. Wtedy jest fajnie :)

Zdjęcie profilowe
szaleni1987
9 lat temu

Mnie zawsze marzyło się coś takiego, jak jestem bzykana przez 5 facetów i każdy się mną zajmuje. Tylko na żywo to wygląda troszkę inaczej, nie wiem czy miała bym odwagę. Jak na razie pozostaje mi fantazjować, może kiedyś...

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem