Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
daniel32lodz
11 lat temu

Witam,

Czy można nadawać przez komórkę - Mam Galaxy sIII

Zdjęcie profilowe
red_lips
10 lat temu

Dołączamy się do pytania

Zdjęcie profilowe
omar020
10 lat temu

no wlasnie jest jakis sposob aby mozna bylo nadawac czy nie??

razem82
Para () ·
10 lat temu

Mam galaxy tab 2 7.0 i nie wiem jak odpalić cam do zbiornikowego czatu.
Za pomoc oferuję wysoką nagrodę :)

Tomeko28malopolska
Mężczyzna () ·
10 lat temu

to proste heheh

candy007
candy007 VIP VF
Para () ·
10 lat temu

tak a niby jak
bo mowi ze nie ma kam a bylo nie bylo sa dwie hehe

Zdjęcie profilowe
StoProcentM
10 lat temu

Niestety nie można na urządzeniu z androidem odpalić kamerki na żywo. Musi być do tego przystosowana specjalna aplikacja od zbiornika. Wszystko zależy tylko od zbiornika czy udostępnią takową aplikację :) Można jedynie oglądać jeżeli mamy wgranego Adobe Flash Player :)

Zdjęcie profilowe
lucyfeross84
10 lat temu

Ale jest mozliwosc uzywac telefonu jako kamerkę HD :) wystarczy wgrac na komputer aplikacje i na tell i polaczyc przez wi fi lub kablem usb :) polecam ta opcje komus kto ma dobra kamerke w telefonie a slaba w laptopie a nie chce dokupywac szkoda wydatku jezeli ma sie dobra kam w telefonie np . HD :) jest to proste rozwiazanie i Bardzo łatwe :)

Zdjęcie profilowe
lucyfeross84
10 lat temu

i wtedy kamerka mozna nadawac wszedzie tam gdzie jest dostęp do wi fi :) tyle ze telefon wtedy jest kamerka nie mozna z niego pisac na czacie lecz z komputera :> np zona w lazience z kamerka :> a mąz na laptopie siedzi w pokoju :> zona nadaje z kapieli a mąz pisze z uzytkownikami czatu :) ciekawe rozwiazanie :)

Zdjęcie profilowe
srebrnyciv
10 lat temu

Lipa ze nikt nie wymyslil takiego programiku na andka, ojjj szkoda.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem