Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
trygonometria
8 lat temu

Który klub w Warszawie polecacie dla pary która zaczyna swą przygodę ze swingiem? I w który dzień najlepiej się tam wybrać?

Zdjęcie profilowe
barwni_przeszloscia
8 lat temu

Zbadaliśmy temat i wszyscy polecają SwingSwing obecnie nazywa się Euphoria. Znjaduje się w Markach (pod Warszawą). z Metro Dw. Wileński podobno mają jeździć busy klubowe - zatem z dojazdem nie będzie problemu. Chcemy się wybrać w piątek 03.07 jak dostaniemy wolne.

mistrz_i_malgorzatka
Para () ·
8 lat temu

Klubów w Warszawie jest 4.
W każdym możecie trafić na super fajną imprezkę, w każdym też możecie trafić na kiepską. Najlepiej z góry założyć wizyty we wszystkich. Wtedy wyrobicie sobie własne zdanie i będziecie chodzić tam, gdzie dla Was będzie najlepiej.
W każdym klubie jest ok.
Od strony organizacyjnej, od strony właścicieli, wszędzie jest ok.
Różnice są w wystroju.
Jeden klub wyróżnia się tym, że ma kryty basen.
Drugi ma najlepszą strefę saunowo-łaźniową.
Trzeci ma duży parkiet ze strefą do tańczenia.
Czwarty ma dużą i dobrze wyposażoną zamykaną strefę do zabaw bdsm.
Dobra zabawa zależy od ludzi, od gości, bo z nimi będziecie się bawić, a warunki do takich zabaw w każdym klubie są podobne.
Z naszej strony, możemy polecić klub Usta. Tam najlepiej się czujemy.
Ale nigdy nie powiemy, że w innych klubach jest źle, bo to po prostu nie prawda.

Soldado_del_fuego
Para () ·
8 lat temu

I popieram każdy powinien sam ocenić i wybrać coś dla siebie

miss_bungabunga
Para () ·
8 lat temu

http://pl.zbiornik.com/photo/44Ct4pjI/ - My stawiamy na Darkroom Club a imprezy z udziałem mężczyzn - tylko w Elegant_Night

grzesznauczennica
Kobieta () ·
8 lat temu

a Darkroom i Elegant_Night to nie ten sam klub?

miss_bungabunga
Para () ·
8 lat temu

a Euphoria i Lava to nie ten sam klub?

grzesznauczennica
Kobieta () ·
8 lat temu

może jestem naiwna, ale te mają dwa różne miejsca więc chyba różne
a jedne z ambasadorów darkoomu napisał mi że to w tym samym miejscu

martins_27
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Euphoria jest w Markach a Lava na Mokotowie oba kluby nie są owiane taką tajemniczością jak Dark Room i Elegant Night, które z tego co mi wiadomo bardziej przypominają domówki niż kluby i prowadzone są przez tą samą parę.

miss_bungabunga
Para () ·
8 lat temu

....ładna domówka 600m2, basen... wszystkie pozostałe kluby razem nie mają takich warunków... Znamy tą ciasnotę i lavy i euphorii...

Zdjęcie profilowe
ss_para
8 lat temu

Wbrew pozorom kluby w-wskie bardzo się różnią i warto dobrze popytać bywalców by nie trafić tam gdzie można spotkać prostytutki, ale dla nie których osób to może być z kolei nie lada atrakcja :)
Chyba najlepszym wyjściem jest zwiedzić te kluby po kolei by poznać klimaty , gości i właścicieli.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem