Mini Zbiornik
oniradom
oniradom VIP VF
Para () ·
11 lat temu

Co się powinno w nim znajdować. Jakieś atrakcje, życzenia ....

onaon7571
onaon7571 VIP VF
Para () ·
11 lat temu

jacuzzi club Gdansk i Warszawa

Zdjęcie profilowe
mz3545
10 lat temu

Brakuje nam duzego lozka na duzej sali tak jak to bylo u bartka i iwy w starym jeszcze klubie

oniradom
oniradom VIP VF
Para () ·
10 lat temu

No fakt duuze łóżka fajna sprawa.

alzb
alzb VIP VF
Para () ·
10 lat temu

Byliśmy w Ustach-wielokrotnie-polecamy. Byliśmy w jacuzzi Gdansk-na czterech imprezach-polecamy! Wybieramy się do Marek, opowiemy:)

oniradom
oniradom VIP VF
Para () ·
10 lat temu

Klub w Radomiu chyba by się nie utrzymał (chociażby był najlepszy w europie). Już Zapolska zauważyła że to troszkę zaścianek (tak niestety jest choć ubolewam nad tym)

Klub_SwingSwing
Para () ·
10 lat temu

Klub nadal istnieje i ma się dobrze, pozdrawiam serdecznie, Iwka

Zdjęcie profilowe
mz3545
10 lat temu

Mielismy na mysli klub nie ren w Markach tylko ten poprzedni sprzed 10 ciu lat

sympatyczni8991
Mężczyzna () ·
10 lat temu

atrakcyjne pary, zarówno z damskiej jak i męskiej strony ;]

Camill85
Kobieta () ·
10 lat temu

UstaClub <3

oniradom
oniradom VIP VF
Para () ·
10 lat temu

Bardziej na myśli miałem zakładając ten temat co powinno sie w takim klubie znajdować... Może czego Wam jko goścom brakuje, albo co przeszkadza.
Mam nadzieje że własciciele klubów (istniejących i jeszcze nie istniejących) zapoznają się i kto wie może powstanie kiedyś klub wręcz idealny.

Zdjęcie profilowe
NaSympatiiPoznani
10 lat temu

Co powinno być w klubach by NaSympatiiPoznani:

1. STREFA BAROWA gdzie można sobie posiedzieć na kanapach, racząc się pysznym alkoholem :P
a) kącik z jedzeniem na ciepło (Lava Club)
b) możliwość skorzystania z fajki wodnej (Spice Club)
c) Kominek - jeśli jest możliwość daje super klimat w strefie barowej (Spice Club)
d) oczywiście to jedyna strefa dla palących
e) przyjęło się, że raczej jest to strefa bez sexu

2. STREFA MOKRA
a) wejście do saun: suchej i parowej (Lava Club parowa na wypasie, inne fajne w Spice Club + solarium ciekawa opcja)
b) jacuzzi mieszczące bez problemu 16 osób z dobrą wentylacją (taką jak w Sauna Club) oczy wtedy nie pieką jak na ostatniej integracji w Spice Club-ie. Oczywiście o podświetleniu wody od dołu nie trzeba pisać, fajnie wygląda stonowane światło w takim pomieszczeniu (półmrok, ale doświetlony punktowymi światłami – też porównuję do Sauna Club w Bielsku)
c) miejsce na piana party – coś w ten deseń jak w Spice Club-ie, ale ze światłami dyskotekowymi i też półmrokiem – gdy jest jasno nie ma klimatu jak w normalnym klubie disco na podobnych imprezach.

3. POKOJE
a) OPEN - kopulodromy czy lotniska – zwał jak zwał, idealne miejsce na GB z tego co zauważyliśmy zaobserwować
a) Strefa dla par - każdy klub powinien posiadać takową strefę, bo nie każdy lubi bratać się z singlami (są wyjątki oczywiście) którzy na chama wpieprzają się do pokoju posapać trochę i zniszczyć parkom klimat.
c) tabliczki do postawienia przed otwartymi drzwiami „Nie przeszkadzać, bawimy się sami” kto chce to sobie stawia (SpiceClub)
d) fajnie jakby pokoje miały lustra na ścianach i suficie (Sauna Club)
e) w niektórych klubach na skórzanych meblach do umilania czasu są naciągnięte prześcieradła frotte na które i tak rozściela się prześcieradła ... o wiele ciekawsza opcja niż sama goła skóra na łóżkach.
f) super klimat tworzą baldachimy nad łóżkami czy na ścianach zasłonki w wszelaki sposób powieszone za nimi punktowe ledowe czerwone światła - klimatycznie jest (Sauna Club)
g) pokoiki z kajdankami, łańcuchami, krzyżami i innymi "dziwnymi" przedmiotami do BDSM
h) pokoik do masażu ciała

4: STREFA DISCO
Fajnie jakby kluby miały oddzielne miejsce na dyskotekę jak na „Sylwestrze w DarkRoom24” czy „Spotkaniach Radomskich”.
a) rura - w zależności od miejsca, ale najlepiej aby dookoła niej było więcej miejsca do tańczenia bo w niektórych klubach wciśnięta na siłę stwarza zagrożenie kontuzji :P
b) światła dyskotekowe, lasery, dym …
c) jakieś sensowne stanowisko dla DJa – wyposażone w mikrofon bo jak w
d) duże telewizory na których są wyświetlane teledyski lub jakieś animacje pod utwór.

5. Salka z bilardem
Fajnie miejsce dla tych którzy nie mieli okazji się „pobawić” lub fajne miejsce dla par na wspólną integrację. Idealnie sprawdza się w Spice Club.

6. POKOJE NOCLEGOWE
Na pewno przydatne dla par które przyjeżdżają z daleka bo mogą się przekimać za symboliczną opłatę. (Spice Club, SwingSwing, JacuzziClub)

oniradom
oniradom VIP VF
Para () ·
10 lat temu

Nasze życzenia ....
1) dwa Jacuzzi
Jedno mocne mniejsze...żeby nie dmuchało jak astmatyk
a drugie delikatne (basen z dyszami).....ale duże na większą ilość osób
2) Dwa pokoje z dużymi łóżkami a dookoła kanapy (coś podobnego jak jest w Swingswing na dole)
3) Trzy lub cztery małe pomieszczenia na 2-3 pary (fajnie jak będą tabliczki "chcemy być sami" jak zasugerowali Aga_z_mezem w Spice Club - tam się sprawdza)
4) Darkroom - ciemne pomieszczenie wyłożone miękkimi materiałami (materace obite ciemnym materiałem) - Jest u Iwki (chociaż mało osób o tym wie... no i niestety jest malutkie i niewygodne... można głowę poobijać, ale pomysł super)
5) Pomieszczenie BDSM (nie specjalnie mnie kręcą te rzeczy, ale dyby, łańcuchy, krzyż,) najlepiej w piwnicy ...czerwona cegła)
6) Część klubowa ... miejsce do tańczenia, wytwornica dymu, jakieś lasery.
7) część klubowa .... wygodne stoliki i kanapy (oddzielna dla palących i niepalących, BAR z hokerami)
8) Pokoje noclegowe

lilou4u
lilou4u VIP VF
Kobieta () ·
10 lat temu

bardzo mi się to powyższe podoba:) jest do zrobienia tylko inwestor potrzebny;))) dodałabym tylko do nr 6 rurę albo dwie - jedna obrotowa druga statyczna na podestach i lustra wokół:) klatka też jest fajna:)

oniradom
oniradom VIP VF
Para () ·
10 lat temu

Tak rura i klatka... tylko rura funkcjonalna a nie ozdobna ... : )

lilou4u
lilou4u VIP VF
Kobieta () ·
10 lat temu

no kto jak kto, ale ja już wiedziałabym jaką rurę zamontować;))

jeszcze huśtawka fajna rzecz, taka jak w Swingswing

i dla mnie wymarzony klub, to nie drący kotów z konkurencją a z nią współpracujący... ok, biznes to biznes ale robimy to przede wszystkim we wspólnym interesie dla jednej społeczności a nie dla kasy za wszelką cenę...

Zdjęcie profilowe
NaSympatiiPoznani
10 lat temu

@ lilou4u
kluby nie drące kotów z konkurencją to: Swing Swing, Usta Club i Lava - właściciele mają głęboko w ( | ) całą tą nagonkę na Warszawskie Swingers Kluby z tego co zdążyłem zauważyć po forach - tzn nie zauważyłem wpisów zatem mają to w nosie.

lilou4u
lilou4u VIP VF
Kobieta () ·
10 lat temu

ale czy ja pytałam o ocenę? temat jest o tym jaki miałby być taki klub? więc napisałam co napisałam bezpodmiotowo;)) hehe no ok, jakbym znalazła inwestora to wtedy tak, baaardzo podmiotowo i osobiście:))

Zdjęcie profilowe
NaSympatiiPoznani
10 lat temu

A mi się podoba jak na wejściu jest od razu bar i widać super klimat klubu a nie szatnie :P

oniradom
oniradom VIP VF
Para () ·
10 lat temu

Huśtawka chyba teraz w kazdym klubie jest.
Tak jak i prześcieradła, reczniki.

Zastanawiam sie czasem czemu reczniki w klubach nie mają loga, strony internetowej ... wyszywanie przy większym zamówieniu kosztuje grosze...
Po pierwsze fajnie wyglada ... po drugie zabezpiecza przed wynoszeniem przez gości ...co w domu sobie powiesi na przykład recznik z Karo Klub... i beznany z internetem siostrzeniec lub siostrzenica sprawdzi gdzie to rodzina się bawi?
Do klubu innego nawet jak weźmie ...darmowa reklama
A jak pojawi się na plazy ....

lilou4u
lilou4u VIP VF
Kobieta () ·
10 lat temu

ciekawy pomysł:)
i płyn do dezynfekcji przy każdym miejscu do zabawy, spray załatwi sprawę w parę sekund w razie jakby się prześcieradło zsunęło

oniradom
oniradom VIP VF
Para () ·
10 lat temu

chyba zaczne grac w totolotka

oniradom
oniradom VIP VF
Para () ·
5 lat temu

Przeszukiwałem tematy … i proszę jaką perełkę znalazłem

Zdjęcie profilowe
xredbullxx
4 lata temu

Przydał by się w Poznaniu fajny klub z prawdziwego zdarzenia!

oniradom
oniradom VIP VF
Para () ·
4 lata temu

W każdym mieście by sie przydał

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem