Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
27chetny
10 lat temu

powale o twojej lub mojej żonie ostro pisząc lub rormawiając

Zdjęcie profilowe
CuckoldFantasy
10 lat temu

dawaj prv

cuckoldowie
Para () ·
10 lat temu

;-)

Zdjęcie profilowe
coraz_mlodszy
9 lat temu

Bardzo czesto wale marzac ze moja z8na jest niegrzeczna suka...

Zdjęcie profilowe
misiek_bi85
9 lat temu

Ja też Wyobrazam sobie ze moja obsługuje kilku dorodnych ogierów

Zdjęcie profilowe
Piotrek82Poz
9 lat temu

Dokładnie... ja również często walę sobie wyobrażając sobie jak moją żonę rżnie ostro inny facet... Chętnie bym ją wylizał po takiej akcji...
A już wogóle szczytem marzeń byłoby aby została porządnie wyruchana przez kilku facetów...

cuckoldowie
Para () ·
9 lat temu

A to nie Ty jeden tak masz ;-)

Zdjęcie profilowe
Piotrek82Poz
9 lat temu

Domyślam się, że nie tylko ja tak mam... Niestety ja nie mam żadnych najmniejszych szans na realizację swoich pragnień i fantazji...

Zdjęcie profilowe
misiek_bi85
9 lat temu

Moja ostatnio podczas sexu opowiedziała fantazje jak to obcy facet posuwa ja od tylu kiedy ona obciąga mojego kutasa :) twierdzi ze opowiada to tylko bo wie ze mnie to podnieca i nie chce realnie Ale kto wie :)

Zdjęcie profilowe
Piotrek82Poz
9 lat temu

misiek_bi85 powiem Ci, że skoro sama już podczas zabaw mówi takie rzeczy to masz duże szanse na powodzenie... a tłumaczeniem, że mówi bo Ty tak lubisz to po prostu nie chce w twoich oczach wyjść na łatwą... No ale jeśli się przekona, że Ty poważnie tego chcesz i sprawi Ci to przyjemność... że nie jest to kolejna twoja fantazja którą za niedługi czas zmienisz na coś innego... to masz duże szanse na realizację swoich pragnień...
Czego Ci zresztą szczerze z całego serca życzę :)

braviaex
braviaex VIP VF
Para () ·
9 lat temu

teraz

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem