Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
djcoco
8 lat temu

Przedział wiekowy: 20 - 33 lata

Figura: Raczej szczupła

Reguły: Kwestia dogadania ale zainteresowane niech czytają info poniżej wszystko jest do uzgodnienia.

Okres: Na dłużej ale nie wykluczam jedno razowego spotkania czy pokazu.

Doświadczenie: Mogą być doświadczone suki jak i dopiero początkujące.



Szukam sex niewolnicy która będzie całkowicie uzależniona ode mnie, całą resztę pozostawi i stanie sie moją zabawką moją sex niewolnicą.

Jej rola sprowadzi sie do zaspokajania moich żądzy, lobię eksperymentować a suka będzie przedmiotem tych eksperymentów będzie czynnie brać udział i spełniać moje zachcianki. Uległa suka będzie musiała uczyć sie wszystkiego na nowo słuchać bezwzględnie rozkazów pana nie będzie mogła nic zrobić bez wyraźnej aprobaty pana jak czegoś nie zrobi zostanie zmuszona lub ukarana. Każda kurewka startuje z wilczą kartą będzie musiała się wykazać kreatywnością w zadowalaniu pana. Np. zaproście koleżanki, zorganizować bukake party lub gang bang, zrobić pokaz fistingu. Nie będzie mieć godności ani wstydu jej imię przestanie mieć znaczenie będzie moją sex sługą.



Dla SUKI (bo od teraz tak będzie sie nazywać) będą to najszczęśliwsze chwile nie ważne od tego jak będę sie nią bawił / wykorzystywał niech żadna z szmat nie zapomni po wykorzystaniu jej podziękować panu że chciał ją zeszmacić.



Mogę z nią zrobić wszystko, włącznie z wynajmowaniem suki innym - nędzna suka nie może Mnie ograniczać. Nie będzie SUCZKA zazwyczaj dostawać to czego chce najważniejszy jest pan a jej zdanie sie nie liczy.

SUKA STANIE SIE MIĘDZY INNYMI ZBIORNIKIEM NA SPRME !!!!



Do czego sie musi przyzwyczaj sex niewolnica:

- DO CODZIENNEJ ZJADANEJ PORCJI SPERMY W RÓŻNEJ POSTACI (LUB ZLIZYWANIA JEJ Z RÓŻNYCH RZECZY)

- FISTING (Dupy i jej cipy)

- CHODZENIE NA SMYCZY JAK NA SUKĘ PRZYSTAŁO

- PISS

- KILKU KROTNE JEBANIE CO DZIENNIE

- KAJDANKI, WIĄZANIE (Będzie krępowana i ruchana mimo jej woli)

- BĘDZIE MOJĄ SEKS LALKĄ

- PRZEBIERAĆ SIE I ODGRYWAĆ ROLE UCZENNICA / SEKRETARKA / POKOJÓWKA / POLICJANTKA ITD...

- BĘDZIE ROBIĆ SEX POKAZY

- JAK MI SIE NIE BĘDZIE CHCIAŁ TO BĘDZIE MUSIAŁA NP. WKŁADAĆ SOBIE W DUPĘ i CIPĘ RÓŻNE PRZEDMIOTY SIADAĆ NA ODWRÓCONYM TABORECIE

I WIELE WIELE WIELE WIĘCEJ



SUKI PRZESYŁAĆ ZDJĘCIA SWOJEGO CIAŁA !!! MOŻE BYĆ PO UPRZEDNIEJ ROZMOWIE.



SZUKAM MŁODEJ NIEWOLNICY JESZCZE NIE UKSZTAŁTOWANEJ KTÓRA ZGODZI SIE NA WSZYSTKO ALE RÓWNIEŻ DOŚWIADCZONYCH





Jeśli opisane przeze Mnie praktyki są twoim spełnieniem marzeń i chcesz stać się suką, gumową lalką (rzeczą bez możliwości sprzeciwu), podporządkować życie pode Mnie, zrzec się dotychczasowych standardów, posiadać Pana, któremu oddasz się bezgranicznie to czekam na odpowiedź.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem