Mini Zbiornik
piotr1j1
Para () ·
11 lat temu

czy npokazaliscie komus wasza zone nago na zdjeciach albo na zywo opowiedzcie o tym

Zdjęcie profilowe
niedzielnygosc
11 lat temu

koledzy

kropek73
Mężczyzna () ·
11 lat temu

Zawsze mnie podniecała myśl, że ktoś widzi moją żonę bez zbędnego ubranka, ale jak robiłem to pierwszy raz to nawet sobie nie wyobrażałem, że aż tak bardzo będzie mnie to kręcić. Takie zdjęcia z twarzą pokazywałem zawsze osobiście, widziało ją już kilku facetów, ale też koleżanka, która ma ochotę przespać się z moją żoną, szkoda tylko, że moja druga połówka nie chce słyszeć o oddaniu swojej wilgotne cipeczki komuś innemu :)

Nowicjusz33
Mężczyzna () ·
2 lata temu

Mam to samo

Zdjęcie profilowe
kamilo198787
rok temu

ja też

Zdjęcie profilowe
TomiMalg
11 lat temu

na żywo rozchylałem cipkę żony przed przechadzającymi się na 10 w Piaskach - udawała że nie wie - ale na razie nie chce się puszczać

Zdjęcie profilowe
czasemrazem9
11 lat temu

Moją widziało już sporo ludzi ( do weryfikacji prawdziwości słów - wystarczą zdjęcia zamieszczone tu na zbiorniku) -- bardzo mnie podnieca myśl, że MOJA Żona podoba się innym, że jej pragną, że nawet co nie którym było dane zasmakować rozkoszy z Nią. :) - on -t

Zdjęcie profilowe
lupus7775
11 lat temu

Mojej nikt nie widział bo nie chce dać sobie zrobić zdjęcia ale za to Ja lubię pooglądać inne żonki.

Zdjęcie profilowe
pablo21212
11 lat temu

Ja stale pokazuje foty mojej narzeczonej nago i z buzia a ilosc osob ktore ja juz tak widzialy mysle ze mozna liczyc w tysiacach :-) i ciagle zapraszam na jej fotki :-)

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
11 lat temu

widać w galerii , widzą nas na plaży . Nagość jest piękna lub odrażająca , wstydliwa a właściwie na co dzień ją oglądamy

honorata432
Para () ·
11 lat temu

moja nie chce się pokazywać,lecz ogladało ją na żywo nagą ok 100 facetów,bzykało ją ok 50,w tym ok 30 przy mnie lub ze mną.mnie zwsze podniacało kidy inni patrzyli na jej gołą cipke

Pan_kotka0
Para () ·
7 lat temu

moja miała wielu partnerów a nago widziało ją wielu tanczyla w klubie

Zdjęcie profilowe
niedzielnygosc
11 lat temu

to swietna sunia zatem jest!

Zdjęcie profilowe
tomek51gdansk
11 lat temu

Zróbta zawody w temacie ilu facetów zobaczy twoją zonę nago w ciągu 5 i pół minuty.

Zdjęcie profilowe
wujekjack
11 lat temu

Moją żonę widziało pół Zbiornika. I mam ochotę pokazać ja komuś na żywo, ale na wymianę za jego żonę.

amafoty
Para () ·
11 lat temu

Moja cała nago na fotkach regularnie ogląda kilkunastu znajomych i ciągle szukam nowych chętnych na wymianę jej zdjec

Pan_kotka0
Para () ·
7 lat temu

możemy się wymienic

januszex
Mężczyzna () ·
11 lat temu

Moją na plaży

Zdjęcie profilowe
tomek51gdansk
11 lat temu

A nie wciągneli ja do wody tego kaszalota

'''

hotsexx
hotsexx VIP
Para () ·
11 lat temu

Na plaży wszyscy wszystkich widzą i jaka sensacja ?

Zdjęcie profilowe
niedzielnygosc
11 lat temu

jesli chodzi nago to faktycznie nie ma

Zdjęcie profilowe
tomek51gdansk
11 lat temu

Załóżcie temat :
Kto widział moją zonę jak robila kupe

Zdjęcie profilowe
niedzielnygosc
11 lat temu

o to by byla nowosc ja mysle i sie sprawdzi w kazdym razie nie jest to czeste !

Okiss
Mężczyzna () ·
11 lat temu

Graliśmy w tak zwaną "butelkę"rozbieraną....:) ... Widoki były fantastyczne....

Zdjęcie profilowe
Grassisalwaysgreener
11 lat temu

Moją żonę bez majtek ogląda pan ginekolog, kiedyś pan radiolog robił jej usg piersi... W Chorwacji, jak to w Chorwacji - sporo osób. A ostatnio nago oglądał ją masażysta w SPA... Zresztą nie tylko oglądał ;P :)

Zonwielbiciel
Mężczyzna () ·
7 lat temu

gdzie byleś w tym spa ?

Zdjęcie profilowe
mat135
11 lat temu

Moją już kilku facetów na skype oglądało, fajnie tak sobie nawzajem gołe żony pokazywać...

perversy
Para () ·
11 lat temu

moja zonka pokzauje wszystkim na plazy natorustow swoja pizde cyce i dupsko jeszce nogi rozklada lezac niby przpadkowo
chetnie takze pozauje moja na fotkach podniec a mnie to ze inni ja ogladaja nago jej cyce i pizde lubie tez ogladac cudze zonki

Pan_kotka0
Para () ·
7 lat temu

moja ma to samo

klifer
klifer VIP
Para () ·
11 lat temu

podpuscza biednych podgladaczy he he

Zdjęcie profilowe
piotr8888888
11 lat temu

moja kobiete posuwalem juz w parku, przy mamie, przed kamerkami, czy z kolega gejem.... lubimy perwersy:) zapraszam pary panie panow do kontaktu, obecnie chce ja zaplodnic wspolnie z kims ze zb

Zdjęcie profilowe
on328bi
11 lat temu

moją kolega więcej na priv

figusie
figusie VF
Para () ·
11 lat temu

Jak widzę fantazja nie ma ograniczeń....Ona

Zdjęcie profilowe
Nylon_Mist
11 lat temu

zbiornik chyba rozwiązuje kwestię zdjęc :),a na żywo żonka prezentowała się w swoich szpilkach i nylonach przed innymi małżenstwami i przed singlem też-zresztą była równiez macana :)

para390
Para () ·
11 lat temu

moja widziało kilku na zywo ,podgladajac podczas kompieli

para390
Para () ·
11 lat temu

moja widziało kilku na zywo ,podgladajac podczas kompieli

Lalanna_again
Para () ·
11 lat temu

piotr88888 fajnie tak przy mamie?

Zdjęcie profilowe
piotro13
11 lat temu

widzalo jo 2 mlodych i wykozystali jo

Zdjęcie profilowe
piotro13
11 lat temu

dalem kiedys zone 2 nieznajomym macac ja i nie tylko kilku widzalo jak stoi z wypietym tylkiem

fredurst
Para () ·
11 lat temu

Ja chętnie pokażę moją, ale w zamian to samo :) Zapraszam

Zdjęcie profilowe
coraz_mlodszy
11 lat temu

moja zona kiedys kochala sie ze swoim facetem na oczach jego kolegi ktory sie zabawial. mimo ze nie chce ona teraz o tym slyszec uwazajac to za grzeszki mlodosci... bardzo mnie to kreci ;)

Zdjęcie profilowe
lubieminety93
11 lat temu

pokazcie mi wasze zoneczki prosze o fotki na lubieto12.90@o2.pl

Zdjęcie profilowe
edise
11 lat temu

Wielu w galerii, kilku ze zbiornika i nie tylko na żywo. Było nieźle

spelniefantazje
Mężczyzna () ·
11 lat temu

hej chętnie podglądne wasze suczki pokażcie je bardzo mnie to kręci zabekpi25gmail.com ślijcie

dociekliwi
Para () ·
11 lat temu

dociekliwa lubi kusić .. w rózny sposób ;) na plaży i w sklepie też :P

Zonwielbiciel
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Pokazałem najpierw w internecie nieznajomemu na czacie ...odesłalmi jej fotkę jak trzepał na nią ...kutas prężny aż miło i ze zdziwieniem stwierdziłem że mnie to zjarało...zacząłem częściej ale nieśmialo...kiedyś oddzwonił gościu i dal posłuchać jak trzepie na nią... aż kiedyś pokazałem kumplowi filmik jak się ona przebiera z cycami na wierzchu...widziałem ze mu stanąl natychmiast ... chętnie bym ją z nim zobaczył, nawet wymyśliłem jak to zrobić ale moja niechętna....i póki co kręci mnie marzenie o tym :)

Pan_kotka0
Para () ·
7 lat temu

ja swoje spelnilem robi to

Zonwielbiciel
Mężczyzna () ·
10 lat temu

pokazalem kiedyś na internecie ... facet odesłał jak walił na nią...potem posłuchałem przez teljak inny trzepał i w końcu kumplowi któremu mówił że sie podobała...ale ona nie chce a mi zostają tylko marzenia

Pan_kotka0
Para () ·
7 lat temu

Robiłem to samo

Zdjęcie profilowe
DobryDuszekWawa
10 lat temu

dyskretnie obejrze twoja żonę. możliwość komunikacji i jakiś fantazji. pisz1)!

Pan_kotka0
Para () ·
7 lat temu

można jestem za

Zdjęcie profilowe
marcin17081983
9 lat temu

chcialbym komus pokazac cipke mojej zrobilem jej zdjecia jak spala dodam ze tylo narazie ja ja mialem fotki moge wyslac na maila oto moj marcin.17081983@o2.pl jak ktos chce pisac

malzenstwo3741
Para () ·
9 lat temu

Moją to nawet nie wiem ilu.Znajdujemy gości którzy lubią sex przez telefon,najpierw trochę SMS-ów ,później MMS-y i często dosyłali zdjęcia kutasów na jej tle lub jej foty zalane spermą,filmiki jak trzepią.
Na real nie mogę jej jeszcze namówić,ale do fot pozuje i ogląda później jak się na nią napalają:-)

kierowcaRobert44lata
Mężczyzna () ·
9 lat temu

pokażswoją

onion73
onion73 VIP
Para () ·
9 lat temu

lepiej powiedzcie ilu bzykalo wasze zony :) przed slubem np albo w ogole :)

Dyskretny_42
Mężczyzna () ·
9 lat temu

szukam chetnego ze slaska

Zdjęcie profilowe
lynx178
9 lat temu

Szukasz faceta żeby ci żonę wypiescil

Zdjęcie profilowe
b_i_k
9 lat temu

moja przed ślubem kilkunatsu

malzenstwo3741
Para () ·
9 lat temu

Bik,a po ślubie?

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem