Mini Zbiornik
hmm90
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Hej, lubicie jak piękne kobiety mają nie tylko w pełni zarośnięte dziurki, ale też nogi i pachy? W pełni naturalne? ;>
Najlepiej młodziutkie, które nie poddają się powszechnemu trendowi depilacji ;P
Macie swoje typy na Zbiorniku i na innych stronach?
Czy są tu takie kobietki, chętne na spotkanie i wypieszczenie tych włochatych zakamarków, najlepiej z Wawy? :*

Zdjęcie profilowe
hektor62
9 lat temu

Cipka chętnie ale nogi jak sarenka to średnio

tonybass
Mężczyzna () ·
7 lat temu

ja mam taka kobiete megapara2

hilbert54
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Uwielbiam naturalnie owłosione dojrzałe sexy Panie - wszędzie nie tylko na cipce ale także paszki i nóżki = SUPER!!!!!

kur2
Mężczyzna () ·
2 lata temu

Ja również 😋😋

HairyWild
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Powiem Wam że sporo dziewczyn nie goli się pod pachami. Zwłaszcza gdy nadchodzi jesień :) nie golą się bo im się nie chce i wcale im się nie dziwię. Kiedyś z koleżanką zacząłem się kochać ale nie chciała ściągnąć bluzki, pytam dlaczego- nie chciała odpowiedzieć, ale w końcu mi się udało a potem bardzo się wstydziła że ma owłosione pachy. Długo ją przekonywałem że mnie się to podoba i nie musi się wstydzić. Szkoda że dzisiaj bycie naturalnym to powód do wstydu...

hilbert54
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Absolutnie się z Tobą zgadzam naturalnie owłosiona sexy Dziewczyna czy Kobieta jest po prostu SUPER!!!!!!!!! Uwielbiam jak Panie mają zarośniętą cipkę i włoski pod paszkami - cudownie jest pieścić językiem takie sexy miejsca nawet jak włoski wchodzą między ząbki!!!!!!!!!

kur2
Mężczyzna () ·
2 lata temu

Super

Zdjęcie profilowe
p26
7 lat temu

WARSZAWA czyja żona biega z futerkiem ? odezwij się .moja ma komplet zaarost

Zdjęcie profilowe
wish75
7 lat temu

Podzielam opinie!! Ja także UWIELBIAM naturalnie owłosione Panie, zwłaszcza dojrzałe!! Włoski na cipce, pod pachami i na nóżkach sprawiają że pała mi od razu leci do góry! Szkoda że takich kobiet jest mało...

Zdjęcie profilowe
wacekwalikonia
6 lat temu

Gdzie te paszki?😁

sinka35
sinka35 VF
Mężczyzna () ·
3 lata temu

Kobiety takie są super

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem