Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
jun34
14 lat temu

Tak się zastanawiam czy jak lubicie owłosione cipki to czy owłosione nóżki też was podniecają? Często obfity zarost na cipce jest kontynuowany na dupci i nóżkach.

Zdjęcie profilowe
Tradem
14 lat temu

Ja uwielbiam wszędzie. Dla mnie widoczek owłosionych nóżek lub pach, to preludium do cudownie zarośniętej muszelki...

drozd_
drozd_ VF
Mężczyzna () ·
14 lat temu

dla mnie zarośnięte nóżki nie są jakoś specjalnie podniecające ale jak widzę wystające kędziorki spod majteczek najlepiej stringów to szaleję a widok nagiego cycuszka połączonego z ładnie zarośniętą paszką po prostu powala mnie na kolana i momentalnie stawia do pionu ;-) mniemam że dzieje się tak z racji rzadkości zjawiska :-]

Zdjęcie profilowe
jun34
14 lat temu

Ja zawsze jak widze zarośnięte nóżki to wyobrażam sobie jak mocno musi być owłosiona cipka. A poza tym włosy na nogach jak dla mnie to mogą być wszędzie i dużo.

Zdjęcie profilowe
Szukamy_Kogos
14 lat temu

Moja żona ma owłosioną cipkę mocno, nogi goli ale zimą uda zarastają. Fotki wstawiłem.

Zdjęcie profilowe
jun34
14 lat temu

Fajne.Daj więcej fotek owłosionych nóg.

nylonowyfan
Mężczyzna () ·
14 lat temu

Ja rowniez bardzo lubie owlosione nozki u kobiet.Szkoda,ze to jest tak bardzo zadki widok w dzisiejszych czasch:(. Milo,ze sa jeszcze osoby,ktore lubia to co naturalne i zarazem tak piekne. Nasuwa mi sie pytanie,kiedy ostatnio widzieliscie kobiete z pieknie owlosionymi nogami,mam na mysli miejsce i sytuacje w jakiej to bylo?

Zdjęcie profilowe
jacenty11
13 lat temu

pewno zaroscik wszedzie podnieca ,tylko to teraz zadkosci u kobiet

Zdjęcie profilowe
Tradem
13 lat temu

Nieraz latem można zobaczyć jakąś babeczkę z ładnie zarośniętymi nogami. Ale głównie dotyczy to kobitek w przedziale wiekowym 30-45 lat. Młode siksy niestety depilują się na potęgę, bo tak każą im współczesne trendy a pisemka pokroju COSMOPOLITAN czy URODA robią wodę z mózgu.

jaromi
Mężczyzna () ·
13 lat temu

uwielbiam..ale jak znalesc taka odwazna kobiete i chetna na wloski zeby porastaly rozne miejsca na ciele?

Deidre
Kobieta () ·
13 lat temu

A to wymaga odwagi?

Zdjęcie profilowe
Tena
13 lat temu

może i by się znalazła taka odważna :)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem