Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
onxkobiety
8 lat temu

Wymieniliśmy się telefonami i tak oto umówiliśmy się na sobotę. Spotkaliśmy się na kawie. Okazali się się miłą parą. Wszyscy byli troszkę nieśmiali, ale bardzo podnieceni całą sytuacją. Ona w pewnym momencie złapała mnie za krocze, a mnie zapytała, czy chce poczuć jej gorącą cipkę. Włożyłem rękę pomiędzy jej nogi. Miała na sobie taką obcisłą fioletowa mini. Byłem bardzo podniecony. Jego żona zapytała, czy dam się do nich zaprosić, bo chce poczuć, jak smakuje moje nasienie. Odpowiedziałem, że możemy już iść.. - Weszliśmy do jej mieszkania, napiliśmy się po kieliszku wina i wtedy dziewczyna mówi do niego: - Patrz, jak profesjonalnie zajmę się naszym gościem. Wtedy zaczęła tańczyć i powolutku się rozbierać. Zsunęła swoja bluzeczkę i pieściła swoje piersi przez stanik. Bardzo zmysłowo poruszała przy tym swoimi pełnymi biodrami. Oblizywała swój paluszek i nawet nie wiedziałem, kiedy rozpięła swoją mini. Zsunęła ją Tańczyła tak zmysłowo, że nie mogłem wytrzymać,. Kutas mało nie rozerwał mi rozporka. Jego dziewczyna zanurzyła swój paluszek w majteczkach i polizała go. Wkrótce podeszła do mnie na czworakach i zaczęła powoli rozbierać. Kiedy rozsunęła rozporek, moja pała wystrzeliła przed jej usta... złapała delikatnie swoją ciepłą dłonią i pocałowała moje jaja... Mówi do męża - chodź tu, chcę dwa... Kiedy już byliśmy całkiem nadzy ona trzymała nasze kutasy i lizała na zmianę nasze jaja. Moje były nabrzmiałe jak nigdy. W końcu dziewczyna zdjęła majtki i powiedziała : - Chodźcie tu zerżnijcie mnie... W tym momencie myślałem, że zwariuje z podniecenia.
Jej mąż wszedł w nią powoli, kiedy trzymała mnie mocno za jaja i lizała kutasa.. robiła to tak zachłannie i namiętnie... Po chwil on spuścił się w nią a ona zaczęła wić się z rozkoszy i drżącym głosem mówi: wsadź mi kutasa do gardła... po chwili spuściłem się ogromną porcją spermy, że nie zdążyła jej połykać...
Widziałem, jak jego sperma wycieka z cipki, a moja z jej ust, na jej jędrne piersi. Kutas ciągle mi stał i nie tylko ja byłem tak podniecony.. Dziewczyna również była strasznie rozgrzana. Zaczęła lizać mi penisa , pieściła mnie po całym ciele. Po chwili kazała wejść w nią od tyłu. Wsunąłem gorącego kutasa w jej soczystą cipę po same jaja. Ona za każdym pchnięciem mówiła co czuje i jak w nią wchodzę. jej mąż w tym czasie drugi raz zalał jej buzię spermą, a ja po chwili zalałem jej wnętrze... nie przestawałem, aż sperma wypływała jej cipki i spływała po moich jajach...

Poszliśmy pod prysznic, podczas którego masowaliśmy obydwaj jej szyję, piersi, tyłek... wsówałem palce do jej cipki i to było wspaniałe .
Kiedy skończyliśmy powiedziała do męża.
Chcę się z nim kochać tak, abyś tego nie widział, a tylko słyszał. Zobaczysz, jak to działa na wyobraźnie, a ty tylko tutaj nie poplam nam kanapy. Zniknęliśmy za drzwiami sąsiedniego pokoju. Kochaliśmy się kilkanaście minut- a On słyszał jęki rozkoszy i trzaski łóżka i jej słowa "o k... mocniej".

Chwile rozmawialiśmy ze sobą. Jej mąż doszedł kilka razy za drzwiami...
Po chwili znowu miałem ochotę i tak cały czas. Po paru minutach znowu kochaliśmy się dziko i namiętnie. Jej mąż dołączył.
...
Kiedy skończyliśmy zapadał już wieczór. Widziałem spermę na jej piersiach, w jej włosach i jak ciekła po jej udach. Jej nabrzmiałe wargi i zgryzione sutki. Wyglądała jak dzika kotka, która właśnie stoczyła jakaś małą wojnę. ...
Rozstaliśmy się...
Wszyscy chyba zastanawiali się co robiliśmy.... ale po chwili wiedzieliśmy, z chcemy raz jeszcze. Umówiliśmy się na kolejny weekend...

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem