Mini Zbiornik
dojrzali45
Para () ·
11 lat temu

lubie patrzeć jak żona jest cała w spermie i bawic się tą spermą

dojrzali45
Para () ·
11 lat temu

jst też taka para co lubi to samo

1boob
1boob VIP
Para () ·
7 lat temu

O tak też nas to kręci

Zdjęcie profilowe
niceintouch
6 lat temu

Wymieniliśmy się telefonami i tak oto umówiliśmy się na sobotę. Spotkaliśmy się na kawie. Okazali się się miłą parą. Wszyscy byli troszkę nieśmiali, ale bardzo podnieceni całą sytuacją. Ona w pewnym momencie złapała mnie za krocze, i zapytała, czy chce poczuć jej gorącą cipkę. Włożyłem rękę pomiędzy jej nogi - miała na sobie taką obcisłą czarną mini. Kutas staną mi w ciągu sekundy. Rozpięła mi rozporek, złapała go całą dłonią i zapytała czy dam się do nich zaprosić, bo chce poczuć, jak smakuje moje nasienie. Odpowiedziałem z uśmiechem "możemy już iść"
Weszliśmy do jej mieszkania, napiliśmy się po kieliszku wina i wtedy ona mówi do męża: - "Patrz, jak profesjonalnie zajmę się naszym gościem..."
Zaczęła tańczyć i powolutku się rozbierać. Zsunęła swoja bluzeczkę i pieściła swoje piersi przez stanik. Bardzo zmysłowo poruszała przy tym swoimi pełnymi biodrami. Oblizywała paluszek i nawet nie wiedziałem, kiedy rozpięła swoją mini. Zsunęła ją Tańczyła tak zmysłowo, że nie mogłem wytrzymać,. Kutas nie mieścił mi się w spodniach. Zanurzyła swój paluszek w majteczkach i polizała go. Podeszła do mnie i kazała dotknąć jej piersi... ściągnęła mi sweter z koszulką, dotykała coraz niżej. Kiedy rozsunęła rozporek, moja pała wystrzeliła przed jej usta... złapała delikatnie swoją ciepłą dłonią i pocałowała moje jaja... Mówi do męża - chodź tu, chcę dwa... Kiedy już byliśmy całkiem nadzy ona trzymała nasze kutasy i lizała na zmianę nasze jaja. Nabrzmiałe jak nigdy. Zdjęła majtki mówiąc : - Chodźcie tu zerżnijcie mnie... W tym momencie myślałem, że zwariuje z podniecenia.
Jej mąż wszedł w nią powoli, kiedy trzymała mnie mocno za jaja i lizała kutasa.. robiła to tak zachłannie i namiętnie... Po chwil on spuścił się w nią a ona zaczęła wić się z rozkoszy i drżącym głosem mówi: wsadź mi kutasa do gardła... po chwili spuściłem się tak ogromną porcją spermy, że nie zdążyła jej połykać...
Widziałem, jak jego sperma wycieka z cipki, a moja z jej ust, na jej jędrne piersi. Kutas ciągle mi stał i nie tylko ja byłem tak podniecony.. Dziewczyna również ciągle miała ochotę. Zaczęła lizać mi penisa , pieściła mnie po całym ciele. Po chwili kazała wejść w nią od tyłu. Wsunąłem gorącego kutasa w jej soczystą cipę po same jaja, a Ona za każdym pchnięciem jęczała z rozkoszy. Jej mąż w tym czasie drugi raz zalał jej buzię spermą, a ja po chwili zalałem jej wnętrze... nie przestawałem, aż sperma wypływała jej cipki i spływała po moich jajach...

Poszliśmy pod prysznic, podczas którego masowaliśmy obydwaj jej szyję, piersi, tyłek... wsuwałem palce do jej cipki, całowałem jej szyję... Nasmarowaliśmy ją oliwką... a Ona nas.
Powiedziała do męża : Chcę się z nim kochać tak, abyś tego nie widział, a tylko słyszał. Zobaczysz, jak to działa na wyobraźnie ;)
Zniknęliśmy za drzwiami sąsiedniego pokoju. Kochaliśmy się kilkanaście minut- a On słyszał jęki rozkoszy, trzaski łóżka i jej słowa "o k... TAK".

Chwile rozmawialiśmy ze sobą. Jej mąż oczywiście nie wytrzymał i przyszedł, wszedł w jej cipkę, razem ze mną.
...
Kiedy skończyliśmy zapadał już wieczór. Widziałem spermę na jej piersiach, w jej włosach i jak ciekła po jej udach. Jej nabrzmiałe wargi i sutki. Wyglądała jak dzika kotka, która właśnie stoczyła jakąś małą wojnę.
Rozstaliśmy się...
Wszyscy chyba zastanawiali się co robiliśmy.... ale po chwili wiedzieliśmy, z chcemy raz jeszcze. Umówiliśmy się na kolejne spotkanie.

Zdjęcie profilowe
fred123456
11 lat temu

a jeszcze czyjś sperma to było wspaniale

bbwu
bbwu VIP
Para () ·
11 lat temu

wsadzić żonie po innym to jest fajne uczucie

Zdjęcie profilowe
gwiazdeczkatv
11 lat temu

ja uwielbiam...zwlaszcza bawic sie nią jezyczkami i ustami z panią gdy pan kończy...

dojrzali45
Para () ·
11 lat temu

pewnie robimy to wsad po innym co się spuścił jest super jego sperma spływa aż po moich jajkach

Zdjęcie profilowe
ares67
11 lat temu

Ja uwielbiam po innym :)

jestesmy
jestesmy VIP VF
Para () ·
11 lat temu

lubię ;)

Zdjęcie profilowe
laga21cm
11 lat temu

najlepiej nie swoja :)

Zdjęcie profilowe
Magicy
11 lat temu

Ja też lubię patrzeć jak Żona jest oblewana spermą , sprawia mi to wielką przyjemność , a kochanie moje to wręcz uwielbia . Dobrze do tego celu nadają się swingers kluby , tam zawsze jest dużo chętnych panów do tego typu zabaw i nie tylko .

Zdjęcie profilowe
spokojny100
11 lat temu

mogę zalać

Zdjęcie profilowe
Inteligent___
10 lat temu

Witam
To jest coś czego pragnę od bardzo dawna. chciałbym aby kliku panów zalało sperma moją żonę kiedy ja będę sobie walił

bart1124
Para () ·
10 lat temu

dołączam się, uwielbiam gdy moja suczka jest cała zalana. Najbardziej gdy od razu mam ochotę na drugi raz bez ścierania poprzedniej spermy

Analclimax
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Nigdy, przenigdy nie miałem oporów przed smakiem, zapachem i choćby samym odczuciem spermy w środku pani.

Zdjęcie profilowe
Prive1
10 lat temu

Wsadzanie żonie po innym jest super.

cuckoldowie
Para () ·
10 lat temu

fajnie ;-)

polibudziaa
Mężczyzna () ·
10 lat temu

ciekawie..ciekawie

Zdjęcie profilowe
pararaj
10 lat temu

Tak kiedyś często spotykaliśmy się i z parami i z panem. Zawsze lubiłem zerżnąć żonkę po innym facecie jak sie spuścił zonce w srodeczku.

Zdjęcie profilowe
Inteligent___
9 lat temu

Ja w weekend wsadzalem po innym jak skończył w srodku.rewelacja.

dojrzali45
Para () ·
9 lat temu

lubie jak obcy facet spuści się do cipki wtedy żona klęka mi nad twarzą a ja wylizuję to co wycieka z jej cipy

Zdjęcie profilowe
wroc_gb
9 lat temu

uwielbiam swoją żonę jak jest mokra po innym jeszcze lepiej po kilku :))

Zdjęcie profilowe
paraBIopo
9 lat temu

zwali ktos na moja zone?

Zdjęcie profilowe
paraBIopo
9 lat temu

zwali ktos na moja zone?

Dyskretny_42
Mężczyzna () ·
9 lat temu

jest cudownie patrzec na sex małzonków gdy wczesniej jest zalana przez innego

Laravael
Mężczyzna () ·
9 lat temu

komu zalać żonę ???

darek128
darek128 VIP VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ja lubię żonie zalewać twarz i później patrzeć jak chodzi tak po mieszkaniu nago ze spermą ściekającą z twarzy, najbardziej lubię jak w takim stroju robi obiad lub prasuje sexi widok

dojrzali45
Para () ·
8 lat temu

tak to jest naprawdę seksi i podnieca taki widok

Zdjęcie profilowe
ciekawscyonona
8 lat temu

cudny widok

Zdjęcie profilowe
PARAcuckoldHOTKAiROGACZ
8 lat temu

my lubimy 1 i 2

Zdjęcie profilowe
WAWA28McumPussy
8 lat temu

chętnie zaleje sperma

Zdjęcie profilowe
Ola_i_Kamil_ok
8 lat temu

Zobaczcie nasze foto :-)

darek128
darek128 VIP VF
Mężczyzna () ·
8 lat temu

cudownie zalana cipka

Zdjęcie profilowe
WAWA28McumPussy
8 lat temu

najlepszym nawilżeniem jest sperma, naturalny doskonały poślizg w środku bez dodatkowych nawilżeń, im więcej wytrysków tym lepiej tak by po udach się sperma wylewała - moje marzenie

Zdjęcie profilowe
PARAcuckoldHOTKAiROGACZ
8 lat temu

wariant 1i2

Zdjęcie profilowe
quti
8 lat temu

żony nie mam, ale i tak jest to najlepszy widok dla mnie:)

dojrzali45
Para () ·
8 lat temu

lubię jak żonie obcy facet puści się do ust a ja wtedy się z nią całuję

Zdjęcie profilowe
lordvader34
7 lat temu

I jak tu was nie lubić 👍

Zdjęcie profilowe
TakiTamPiotr
5 lat temu

Też bym chciał tak się całować

Zdjęcie profilowe
PARAcuckoldROGACZiHOTKA
7 lat temu

http://pl.xhamster.com/movies/1012282/the_female_gloryhole.html?embed=view&prs=847c29923f42406e875f43ed56ed845f:rogacz.sex.pl:542a4482:e10 najnowsza nasza fantazja Tylko nie wiemy gdzie można się tak zabawić ..

CumOnPantyhose
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Może trochę spermy? Zapraszam do pisania na priv

Zdjęcie profilowe
Jarek_1984
7 lat temu

chetnie dam troche swojej chetnej pani

CumOnPantyhose
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Ozdobię Twoją partnerkę obfitym wytryskiem... Lubisz/cie takie zabawy? Zapraszam do pisania wiadomości prywatnych jak i do oglądania filmików z wytryskami. Dyskrecja gwarantowana

paraplus
paraplus VIP
Para () ·
6 lat temu

No trzeba przyznać że jest to wspaniały widok :)

razem5959
razem5959 VIP
Para () ·
4 lata temu

Widok to fakt a jeszcze wejście w tak zalaną i dolewka od siebie to dopiero super uczucie ;-)

CumOnPantyhose
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Poleję obficie i realnie spermą ;) Zobacz filmy. Napisz

frodo78
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Marzy mi się żeby wejść w żonkę po spuście innego...

masteks
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Mowisz masz zonka szczupła bo jak puszysta to odpuszczam

frodo78
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Ani szczupła ani puszysta,taka w sam raz

Zdjęcie profilowe
Jarek_1984
5 lat temu

Jest chetna na zalanie

razem5959
razem5959 VIP
Para () ·
4 lata temu

widok widokiem ale wszystko co związane z zalewaniem jest super !

razem5959
razem5959 VIP
Para () ·
4 lata temu

trzy tygodnie w grudniu Busko-Zdrój ;-)

Zdjęcie profilowe
Talizmany
3 lata temu

U nas na profilu kilka śmietankowych zdjęć 😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

para_SK
Para () ·
rok temu

Kręci nas to: https://pl.xhamster.com/videos/breeding-cuckold-scene-from-romance-1999-3348819

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem