Mini Zbiornik
bbwu
bbwu VIP
Para () ·
15 lat temu

Wiadomo jakie są teraz czasy.Obawy o ciąże,o choroby itd.Mam pytanie do pań i panów-ilu mężczyzn spuściło wam się do środeczka, i ile kobiet pozwoliło wam dokończyć w cipce ?

malaPerversjaON
Mężczyzna () ·
15 lat temu

Mnie pozwoliły 3 kobiety ale też tyle prosiłem. Spuszczenie się w cipce jest wspaniałe, szczególnie jeśli później można jeszcze taką cipeczke wypieścić i wylizać.

bbwu
bbwu VIP
Para () ·
15 lat temu

Ja często miałam w środku,ale ostatnio obawiam się o zdrowie,więc już nie jest tak jak bym chciała.

malaPerversjaON
Mężczyzna () ·
15 lat temu

Ja ze względu na takie same obawy pozwalam sobie spuszczać się w cipce kobiety, którą dobrze znam i jestem już jakiś czas. Jednak cały czas przyznaje, że jest to coś wspaniałego. Zresztą spuszczanie się w inne miejsca też jest super.
Widziałem Twoje zdjęcia jak ładnie sperma wycieka z cipki i muszę przyznać, że bardzo mi się podobają. Na pewno cudownie było by wylizać Twoje zalane dziureczki i oczywiście wcześniej w nich dojść :)

bbwu
bbwu VIP
Para () ·
15 lat temu

hihi.Piszesz że musisz dobrze znac kobietę,aby w niej skończyć. Czyli mnie dobrze znasz????

malaPerversjaON
Mężczyzna () ·
15 lat temu

Ciebie niestety jeszcze nie znam... na razie jednak widziałem jak się prezentujesz na zdjęciach i bardzo mi się podoba to co widziałem... :)
Ps: z filmów widać, że francuzika też robisz wspaniale

bbwu
bbwu VIP
Para () ·
15 lat temu

Haha.Lata praktyki robią swoje.

malaPerversjaON
Mężczyzna () ·
15 lat temu

Na pewno :) Pisałaś, że lubisz jak facet spuszcza się w Twojej cipce, a zdarzyło Ci się seks z dwoma bądź kilkoma facetami, którzy jeden po drugim wypełnili Twoją cipke nasieniem? :)

bbwu
bbwu VIP
Para () ·
15 lat temu

miałam tak kilka razy.To jest niesamowite uczucie dla mnie,ale i też dla panów.

ssaczeklizaczek
Mężczyzna () ·
7 lat temu

musi być cudownie dla obojga bo wiem jak zrobiłem to kilka razy w jedną cipkę raz po raz -- zajebiście wskakiwałem w nią i super mlaskało -- podobało mi się na maxa --- chetnie bym to powtórzył

malaPerversjaON
Mężczyzna () ·
15 lat temu

oj na pewno :) z chęcią sam bym czegoś takiego spróbował, szczególnie, że nie mam nic przeciwko spermie innego faceta. Wspaniale musiałaś wyglądać po takim spuście jak jeszcze tyle spermy z Ciebie wyciekało :)

malaPerversjaON
Mężczyzna () ·
15 lat temu

a seks analny i dochodzenie w pupie też Cię lubisz czy wolisz jednak w cipeczke

bbwu
bbwu VIP
Para () ·
15 lat temu

w pupie jakoś mnie tak nie kręci.Zdecydowanie wolę do cipki.

ssaczeklizaczek
Mężczyzna () ·
7 lat temu

bo w dupcie trzeba więcej wlewać by była pełna

Zdjęcie profilowe
kojak1985
14 lat temu

mnie jakoś to nie kręci , parę razy kończyłem w cipce ale zdecydowanie wolę na piersi na pupę bądź na twarzyczkę i do ust :)

Zdjęcie profilowe
koneser58
14 lat temu

Mnie 4 kobiety pozwoliły spuścić się do ust. wszystkie połknęły.

Zdjęcie profilowe
sylwialess
14 lat temu

ja zawsze biore w siebie sperme. Faceci szaleją za tym.Oczywiście nie każda musi to lubieć.

Zdjęcie profilowe
lati61
14 lat temu

hej!!!

nas równiez podnieca spuszczanie sie do końca w cipce. no nie ma nic przyjemniejszego niz widok soczków płynących z cipeczki.

Zdjęcie profilowe
ares67
14 lat temu

Mnie i mężą bardzo podnieca kończenie przez innych w cipce i często na to pozwalamy (ze względu na zdrowie może i za często) a wracając do pytania ilu - trudno policzyć :)- ale jeden po drugim najwięcej trzech

malzwroclaw73i68
Para () ·
14 lat temu

zonka tez lubi w cipke i z tego co widzialem na wlasne oczy 8 skonczylo w cipce a ilu bez mojej wiedzy tego nie wiem

bbwu
bbwu VIP
Para () ·
14 lat temu

Nie wiem czy to prawda,ale słyszałam,że sperma w cipce dobrze wpływa na jej zdrowie.

Zdjęcie profilowe
jerzyk72
14 lat temu

bo od tego jest cipka i to cala przyjemnosc dla kobiety i faceta

bbwu
bbwu VIP
Para () ·
14 lat temu

trafiłeś w samo sedno.W pełni się z tobą zgadzam.

Zdjęcie profilowe
ulegly31
13 lat temu

mnie podnieca wylizywanie spermy z cipki, zwłaszcza nie swojej

bbwu
bbwu VIP
Para () ·
13 lat temu

kolego a to ty masz cipkę ???

Zdjęcie profilowe
lati61
13 lat temu

czyzby tak interesujący temat wygasł? aż dziwne . heheheheh

fetyszek1
Mężczyzna () ·
13 lat temu

ja chętnie poznałbym parke gdie po seksiku z mężem pozwoliłaby mi lizać woją zalaną cipeczke

Nowapara24
Para () ·
13 lat temu

Tak jak pisaliscie to wielka przyjemnosc :) w stałych układach mozna sobie na to pozwolic Ja pozwoliłam 9 panom :)

ssaczeklizaczek
Mężczyzna () ·
7 lat temu

no to teraz wiesz że wszystkim sie podobało a najbardziej tobie -- buziaczki w tą mokrą cipke

kociaczekzlodzi
Para () ·
12 lat temu

nie licząc stałego partnera to jeszcze tylko jeden facet ale za to kilka razy. Podczas naszego rozstania jakoś tak wyszło. Pierwszy zostawił a nowy się nawet nie pytał czy może i zawsze kończył we mnie. Najpierw byłam zła bo zapewniał że założy ale potem nawet fajnie było. W ciąże nie zaszłam ale było blisko. Dobrze że zeszliśmy się z poprzednim. Mógł mnie nie zostawiać.

Zdjęcie profilowe
my102
12 lat temu

może najpierw poczytajcie sobie i wyciągnijcie wnioski czy dla kilku minut
" bez " warto ryzykować
http://www.ssnp.ovh.org/aidsart.html

Zdjęcie profilowe
faranzano
12 lat temu

takie spuszczanie sie w cipke jest bardzo zdrowe dla kobiety wpływa na jej samopoczucie konieta wchłania meski hormon testosteron niekture kobiety wieku menopałzy jak uprawiaja czesto taki sex to niepotrzebuja hormonow zycze kazdej kobiecie jak najwiecej spustow w cipeczke nawet obcych pozdrawiam

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem