Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
ona86on84krk
8 lat temu

Czy jest ktoś z zbiornikowców dzisiaj na bagnach??

Zdjęcie profilowe
Kasandra50
8 lat temu

Będę-po pracy;-)

Zdjęcie profilowe
ona86on84krk
8 lat temu

Kolo której to może się poznamy

lpnadinek
Mężczyzna () ·
8 lat temu

na bagnach też można? z której strony to jest?

menforall
Mężczyzna () ·
8 lat temu

Opalacie się nago od strony torów? ;)

MKuba
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Moze ktos tam postawi tabliczke plaża nudystpw i zrobi sie fajne miejsce

Zdjęcie profilowe
amper6969
7 lat temu

Witam
Szukamy kobiety na wspólne wyjcie w najbliższy weekend tj 17 czerwca do klubu 30 + albo opimu lub LaF. Pozdrawiamy

Zdjęcie profilowe
Bratman
7 lat temu

Dawniej sądziłem, że plaża nudystów nad Bagrami to 'miejska legenda', ale trafiłem tam ostatnio (mały półwysep od strony torów) i chociaż nie spotkałem żadnego golasa, miejsce jest fajne, osłonięte ze wszystkich stron wysoką trawą i bliżej niż Kryspinów :)
W ogóle ta strona Bagr jest dosyć odludna i osłonięta więc wieczorem można pospacerować tam sobie na golasa,
może znajdzie się ktoś chętny na wspólną wycieczkę :) ?

Zdjęcie profilowe
OnBiKrk
7 lat temu

Na ty Bagrach to gdzie to można pogolasić ???
https://www.google.pl/maps/place/Zalew+Bagry/@50.0337167,19.9850345,15.75z/data=!4m5!3m4!1s0x471644a39a59df63:0xb3e18ad4af5948b1!8m2!3d50.0327727!4d19.9905122
Ewentualnie jakaś ustawka ?

Zdjęcie profilowe
Bratman
7 lat temu

Mniej więcej w tym miejscu:
https://goo.gl/maps/NYnzRCTX5J82
:P polecam sprawdzić
Jakaś ustawka, kiedy ?

Zdjęcie profilowe
Bratman
7 lat temu

A dziś lub jutro wybiera się ktoś pogolasić :) ??

jajestemtutaj
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Ja również chętnie się przyłącze. Na Bagry mam zdecydowanie bliżej niż do Kryspinowa..

Zdjęcie profilowe
secret_duo
7 lat temu

A to jest miejsce tak popularne jak kryspinów ?

Zdjęcie profilowe
secret_duo
7 lat temu

Może ktoś zrobi dokładną mapkę jak tam dojechać :)

Zdjęcie profilowe
Bratman
7 lat temu

Czy jest to miejsce popularne ? chyba nie :) to po prostu "dziki" kawałek brzegu porośnięty wysoką trzciną, tak samo dostępny dla nudystów jak i nie-nudystów.
Chociaż ci drudzy mają do wyboru więcej ciekawszych miejsc do plażowania nad Bagrami. Plusem jest właśnie bliskość od centrum no i może lekki dreszczyk emocji bo w sumie to jest raczej półoficjalna "plaża" nudystów.
Myślę, że większość ludzi w ogóle nie wie o tym miejscu bo przechodząc tamtędy widać tylko ścianę roślin. Ale wystarczy odbić trochę w bok, żeby znaleźć się w dość ustronnym miejscu gdzie spokojnie, nie przeszkadzając nikomu można zrzucić ciuchy i zrelaksować się na słońcu :)
i nie tylko bo gdy ostatnio tam dotarłem to akurat złapał mnie deszcz. Cóż zrobić, rozebrałem się, schowałem ubrania do plecaka żeby nie zmokły no i jakoś przeczekałem :P ciepły letni deszcz padający na gołe ciało jest niesamowicie przyjemny, polecam :)

Zdjęcie profilowe
alan_alan
7 lat temu

Bratman zaznacz proszę to miejsce na mapie google.

Zdjęcie profilowe
Bratman
7 lat temu

Proszę:
https://www.google.pl/maps/dir//50.032509,19.9847643/@50.0325673,19.984732,156m/data=!3m1!1e3
lokalizację tego miejsca znalazłem na innym forum, to taka mała niby-plaża, ze wszystkich stron zasłonięta trzciną, więc jest się widocznym tylko dla tych po drugiej stronie zalewu.
Wejście do wody jest raczej mało przyjemne bo pełno tam wodorostów (nie to co Kryspinów :) )
Są tam też inne "dzikie miejsca" ale to jest chyba najbardziej odludne, fajne jeśli ktoś chce się zrelaksować na chwilę bez ubrania :)
W ogóle lubię tą okolicę bo udało mi się parę razy pobawić w "streaking" :) ale już po zmroku i mam w planach mały "nude dare": schować gdzieś głęboko ciuchy i zobaczyć jak daleko uda mi się dotrzeć niezauważonym :) Ale to już historia do innego wątku.
Ktoś byłby może chętny jeszcze :) ?

Zdjęcie profilowe
alan_alan
7 lat temu

A bywają tam jakieś inne "golasy" czy tylko ty? Szkoda, że nie można się zamoczyć bo chętnie popływał bym nago.

Zdjęcie profilowe
Bratman
7 lat temu

To pytanie nie do mnie tylko do innych :) ja o tym miejscu dowiedziałem się całkiem niedawno i byłem tam zaledwie parę razy i nikogo nie spotkałem (stety lub niestety, do Kryspinowa to temu miejscu daleko). Jednak nawet samemu fajnie jest łapać promienie słońca :)

FoxMajster
Mężczyzna () ·
7 lat temu

ja dzis tam bede

Zdjęcie profilowe
OnBiKrk
7 lat temu

Ktoś na Nagie Bagrowanie się wybiera??

czarny_doktor
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Ja mieszkam na osiedlu tuż obok, chętnie wpadnę ;)

zwyklyfacetkrk
Mężczyzna () ·
7 lat temu

ja tez mam nie daleko i chetnie wpadne,szkoda tylko,ze nie widze tu zadnych kobiet. czyzby sie wstydzily???

cordoba76
Mężczyzna () ·
7 lat temu

w którym miejscu na bagrach można na golaska??

Zdjęcie profilowe
OnBiKrk
7 lat temu

Czy ktoś jest jest w stanie okreslic dokladniejszą lokalizację ???
http://wgrajo.pl/img/bag.jpg

Zdjęcie profilowe
bart1987
7 lat temu

dużo osób bywa na bagrach?

Zdjęcie profilowe
OnBiKrk
7 lat temu

Na bagrach ludzi od chuja... tylko wszyscy odziani :P

mav321
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Na Bagrach nigdy nie było plaży dla golasów bardzo rzadko można spotkać kogoś kto sie golasi 😊 no chyba że kilka ugadanych osób

malutki8711
Mężczyzna () ·
7 lat temu

w niedziele lażała sobie laseczka i grzecznie opalała skowyrne cycyuszki :)

Zdjęcie profilowe
OnBiKrk
7 lat temu

Wszystko ładnie pięknie. tylko może ktoś by mógł na mapce wskazać gdzie się można golasić?
http://wgrajo.pl/img/bag.jpg albo podać współrzędnie, cokolwiek.

Zdjęcie profilowe
Bratman
7 lat temu

W moim poprzednim poście zostawilem dokładny namiar, sprawdziłeś czy działa :) ? zgadzam się że nie jest to żadna plaża nudystów tylko po prostu odludne miejsce, moim zdaniem to jest plus jeśli ktoś chce spędzić czas w ciszy i spokoju

Zdjęcie profilowe
Bratman
7 lat temu

... W ubraniu lub nago :) to drugie zdecydowanie bardziej polecam, do kryspinowa jest daleko a pogoda nie zawsze dopisuje, warto korzystać z każdej okazji by łapać słońce. Może jeśli będzie więcej ludzi miejsce ozyje.

bartek_86
Mężczyzna () ·
7 lat temu

hej! czy na Bagrach znajdzie się spokojne miejsce w którym można poopalać się bez zbędnej odzieży :)?
Krążyłem kilkukrotnie dookoła jeziorka i nie znalazłem żadnej spokojnej miejscówki..

Zdjęcie profilowe
Bratman
7 lat temu

Byłeś tu https://www.google.pl/maps/dir//50.032509,19.9847643/@50.0325673,19.984732,156m/data=!3m1!1e3 ?

bartek_86
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Byłem tam dzisiaj i natrafiłem na pustki wiec wolałem nie ryzykować i nie opalać się z gołym tyłkiem samotnie :) tym bardziej, że nie byłem na 100% pewny miejsca :)

bartek_86
Mężczyzna () ·
7 lat temu

tam chyba jeszcze nie trafiłem - dzięki ;)
Myślałem, że dzisiaj odwiedzę to miejsce ale niestety pogoda nie dopisuje..

menforall
Mężczyzna () ·
7 lat temu

wybieram się dzisiaj po południu ;) Mam nadzieje że będzie towarzystwo bo samemu nudno

Zdjęcie profilowe
Bratman
7 lat temu

Wcale nie nudno, zawsze można sobie znależć jakieś zajęcie :P

Zdjęcie profilowe
Bratman
7 lat temu

Ktoś chętny na wieczory spacer dziś :) ?

cyklista39
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Ktoś jutro będzie na nagiej plaży w bagrach? Wybieram się z rana.

Zdjęcie profilowe
LubimyWgrupie
7 lat temu

nie ma nagiej plazy na Bagrach !!!

zwyklyfacetkrk
Mężczyzna () ·
7 lat temu

A bywacie tam? Chetnie poopalam sie z wami

zwyklyfacetkrk
Mężczyzna () ·
7 lat temu

zrobmy ja razem

cyklista39
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Czyli zostaje tylko kryspinow.

Zdjęcie profilowe
Bratman
7 lat temu

Co nie znaczy, że nikt tam nigdy nie bywa i że nie można sprobować opalać się nago.

bartek_86
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Można ale jest masa podglądaczy i nie można czuć się swobodnie..

kotekonkrk
Mężczyzna () ·
7 lat temu

ja bede dzisiaj zapraszam

zwyklyfacetkrk
Mężczyzna () ·
7 lat temu

zadnej kobiety,ani pary???

Zdjęcie profilowe
alan_alan
7 lat temu

Czy ktoś w najbliższym czasie wybiera się na Bagry?

cyklista39
Mężczyzna () ·
7 lat temu

A jest tam szansa na nagie opalanie? Jeśli tak to w którym miejscu?

menforall
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Ktoś się dziś wybiera?

Zdjęcie profilowe
mdymitr
7 lat temu

A może Bagry wieczorową porą? Jest ktoś w pobliżu? Bo ja tak.

bartek_86
Mężczyzna () ·
7 lat temu

Jakaś chętna para na bagry :)?

Zdjęcie profilowe
Bratman
6 lat temu

Ktoś już odwiedził Bagry w tym roku, jak otoczenie na nagie opalanie ?

pyszczek38
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Kiedy jakies opalanko na bagrach ?

pyszczek38
Mężczyzna () ·
6 lat temu

Witam
Wczoraj byłem na Bagrach i zabawiłem sie w łazika i tam sie nic nie dzieje chyba tylko Kryspinów zyje.

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem