Mini Zbiornik
KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Konkrety pod linkiem:
http://pl.zbiornik.com/profile/KrakowskiKlubSpermy/blog/entry/bk6g/

KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Najbliszy mozliwy termin zabaw, piatek 20.03., od 17. Jesli bedzie pogoda, napewno bedzie plenerek! Moze jakis obserwator???

Zdjęcie profilowe
ponczochmen
9 lat temu

gdzie was można w plenerze poobserwować?

KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Plenerek dzis wieczorem około 21/21.30... szukamy pary lub pana(obserwatora). Kontakt tel.!!

KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Wczorajszy wieczorny odwołalismy, było jednak troszke za zimno... :( Ale dzis miedzy 17-18 planujemy wykozystac ta ładna pogode. Ktos chetny dołaczyc?! Nr tel. obowiazkowy!

swintuszek76
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Ciekawy projekt

KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Zapomniałem wpisac wczesniej, 20.03. plenerek sie odbył, zgodnie z planem. Pogoda była komfortowa. ;) Nie pojechalismy w znane sobie miejsce, tylko spontanicznie przed siebie droga na Olkusz..., potem skret w prawo, jakas wioska była, rozgladanie sie za jakims mozliwym miejscem... myslałem ze bedzie kiepsko a tu jest, jakas polna drózka, nie wiem gdzie prowadzi ale skrecam. Wyboje, kolejiny po traktorach ale jade dalej. Widac troszke wolnego pałaskiego terenu, wokoł pola uprawne, jakies wypalone łaki, 100m od głownej drogi, zero drzew, jeszcze widno, wiec własciwie bylismy jak "na widelcu" jakby ktos szedł, ale nam to nie przeszkadzało, chielismy tej zabawy wiec konkretnie do roboty, ja siadam na masce a ona kleka i bez ceregieli mi obciaga... postawiła mi go karze sie oprzec na masce(ona to uwielbia!), troszke sliny na kutasa dla lepszego poslizu i pakuje go w nia bez ceregieli... troszke jeczała, krzyczała ale na nic sie to nie zdało, jebałem sobie ja jak swoja suke...
Niestety nie mielismy tyle szczescia zeby ktos nas nakrył a mimo ogłoszen w tamtym dniu nie było chetnych na podgladanie nas... :(
Ale bedziemy dalej sie tak bawic, jesli tylko pogoda bedzie fajna, a powinna byc.
Najbliszy mozliwy termina takiej zabawy to 11-12.04. Szukamy par i panow! A moze dołaczy do nas jeszcze jedna para znajomych...

para_79_78
Para () ·
9 lat temu

nie musisz pisac wszystkiego ze szczegółami - TVN robił relację "na żywo" - cały dzień mówili tylko o pierwszym w historii seksie na masce samochodu w plenerku

Zdjęcie profilowe
opalonyy30
9 lat temu

Sprzedam babe rocznik 1967. Stan dobry nie bita, automatyczne ssanie, zderzaki po liftingu, lekko szpachlowana. Zmieniam temat bo juz nie mam sily do tych dyskusji. Pytania proszę kierować na priw.

KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
8 lat temu

para 79 78 - to prawda, nie musze, ale chce! i moge... chyba ze wy mi tego zabraniacie?!

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem