Mini Zbiornik
KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
9 lat temu

W czwartek sie nie udało, ale moze dzis bedziemy mieli z kolezanka wiecej szczescia...
Około 20.30-21 planujemy plenerkowa zabawe na masce samochodu. Sama o to dzis rano podczas sexu prosiła.
"Promocja Dnia" - szukamy pana ktory nam bedzie towazyszył, mozliwe ze moze nawet sie załapie na sex...

Wymagania:
1. najpierw wybiore kogos sposród swoich znajomych, ktorzy juz byli na jakiejs imprezie ktore organizowałem. Dlatego ten co mnie zna, pisze do mnie sms(na moj nr!!!) i próbuje mnie przekonac dlaczego powinnienem wybrac jego.
2. ci ktorzy mnie nie znaja, moga pisac takiego smsa na nr 517 212 399

Przed 20 zadzwonie do wybranej osoby ktorej powiem co i jak.

Zapraszam rowniez chetne pary,ktore by chciały dołaczyc! ;)

Zdjęcie profilowe
amatorbiustu
9 lat temu

no i jak? było cos z tego, udała sie zabawa?

gre291
Mężczyzna () ·
9 lat temu

nawet mi się pisać nie chce

KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Owszem, tym razem mielismy szczescie i nie padało. Wyladowalismy w sumie w kryspinowie, choc nie tam mielismy sie wstepnie zabawic. Zaproszenie dostał kolega którego znałem ze wczesniejszych spotkan. Było kilka zgłoszen od panow ktorych nie znałem, ale jak ktos pisze taki +/- tekst: czesc, widziałem ogłoszenie chetnie sie z wami dzis spotkam... i mysli ze czyms takim mnie przkona do zaproszenia go, to powodzenia. Nie dziwie sie para, ktore czasem pisza jak to panowie umieja ich zachecic do spotkania! Była tez propozycja dołaczenia pewnej pary, ale niestety nie mogli sie wyrwac na 21 z imprezy rodzinnej. :(

A spotkanie, cóz, konkretnie, bo ja i kolezanka wiedzielismy po co tam jedziemy, zanim kolega wysiadł ze swojego auta, moja kolezanka juz mi ciagneła, potem pozwoliłem jej obcigac mu, potem on chciał sobie troszke polizac, wiec ona sie wypieła, on ja lizał od tyłu a mi obciagała od przodu, nastepnie zamiana, ja zaczołem ja walic od tyłu a ona obciagała mu od przodu, gdzie on doszedł a ona chetnie mu wszystko wyssała, bo to uwielbia! a ja wtedy cały czas ja pieprzyłem nadal... ;)

Ogolnie, fajnie, sympatycznie, konkretnie, takie szybkie bzykanko na masce. O 21 było juz troszke chłodno, ale dało sie wytrzymac z kutasem w ciepłej i mokrej cipce. ;) Acha, na kryspinowie tam gdzie bylismy, było czasami jeszcze sporo błota. Trzeba uwazac by sie nie zakopac!

nuttyday
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Ha ha ha, to lina do wyciągania z błota następnym razem obowiązkowa :) Gratuluję zabawy!

Zdjęcie profilowe
fanhills
9 lat temu

Masz rację nuttyday.....My też gratulujemy zabawy.....serdecznie!

KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
9 lat temu

wystarczyło troszke uwazac i pamietac zeby tam gdzie było błotko, napewno sie nie zatrzymac ;)

Zdjęcie profilowe
KondiKK
9 lat temu

Takie sytuacje, a ja juz nie mieszkam w Krakowie.. Wszędzie dobrze tam, gdzie nas nie ma : ) Będę śledził wasze poczynania.. może nastepnym razem się załapie.. kto wie.. :)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem