Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
wojtek_obrzezany
9 lat temu

Czy ktoś korzystał / korzysta z sauny w tym miejscu? Mi zdarzyło się kilka razy - nie ma tam wielkiego tłoku - wyjątkowo kameralnie.

A może ktoś ma ochotę się dzisiaj / w innym terminie wybrać?

devil_angel69
devil_angel69 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

A jak wygląda tam strefa nagości ?? Basen i sauny znajdują się w zewnętrznej przeszklonej kopule - co raczej taką strefę wyklucza... ale może :).
Powiedz coś więcej o swoim pobycie.

Zdjęcie profilowe
wojtek_obrzezany
9 lat temu

Sauny są w zupełnie innym miejscu niż basen. Pomieszczenie składa się z 2 saun (sucha, parowa) oraz groty solnej i pryszniców. Nie przebywa tam nikt z zewnątrz.

Zdjęcie profilowe
wojtek_obrzezany
9 lat temu

Zaznaczę, że byłem tam 3 razy, za każdym razie w godzinach wieczornych w tygodniu (czynne do 20). I generalnie ścisku nie ma - byłem sam, raz trafiło się żeńskie towarzystwo. Miejsce warte uwagi. Pusto, dyskretnie, czysto. Na pewno nie jest opanowane przez onanistów :-)

Zdjęcie profilowe
adapiotr2
9 lat temu

Cholerka a ja z Wieliczki i nic nie wiedziałam o takim miejscu .

fff
fff
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Potwierdzam, miejsce godne polecenia, byłem jakiś czas temu parę razy. Jedyny problem jest taki , że jest to miejsce dla maks.6 osób, sauny są malutkie, ale nigdy nie zdarzyło mi się spotkać tam więcej niż 2,3 osoby, raczej goście hotelowi. Plus jest taki że do dyskretnego spotkania z saunowaniem w tle jest to fajne miejsce, można też na wyłączność wynająć.

Zdjęcie profilowe
wojtek_obrzezany
9 lat temu

@ada - nie pozostaje w takim razie nic innego, jak umówić się na wspólne saunowanie :-)

Może jakaś parka ma ochotę umówić się w najbliższą sobotę na wspólne saunowanie z inną młodą parką?

Zdjęcie profilowe
adapiotr2
9 lat temu

Niestety nie zaliczam się do młodych parek hi hi

TeaforTwo
Kobieta () ·
9 lat temu

o, ciekawe, nie wiedziałam o Turówce - jakie ceny?

Zdjęcie profilowe
wojtek_obrzezany
9 lat temu

Ceny bardzo przystępne. 10 złotych 30 minut / 20 złotych 60 minut.

opel8888
opel8888 VIP
Para () ·
9 lat temu

a rezerwacje?

Zdjęcie profilowe
wojtek_obrzezany
9 lat temu

Nie wiem jak z rezerwacjami - nie mam potrzeby rezerwować na wyłączność. Generalnie warto zadzwonić z godzinę wcześniej żeby było dobrze nagrzane.

devil_angel69
devil_angel69 VIP VF
Para () ·
9 lat temu

Wojtek- byliscie w sobote???
Co do Wieliczki w hotelu Lenart jest ciekawy obiekt saunowy-mozna powiedziec ze na przeciw Turowki ale jeszcze nie testowalismy. Prezentuje sie ladnie. Gorzej z cenami dla gosci " z zewnatrz". Sa jeszcze sauny na.wylacznosc w hotelu obok kopalni-hotel Grand Sal. Moze ktos podzieli sie opiniami.?

Zdjęcie profilowe
wojtek_obrzezany
9 lat temu

Nie nie byliśmy. Wydaje mi się, że hotel Lenart ma bardzo fajną ofertę bo nie ma tam limitu czasowego (tak to przynajmniej rozumiem). W konsekwencji jeżeli ktoś ma ochotę pomoczyć się w basenie i jaccuzi, a dodatkowo skorzystać z sauny, to może to wypaść korzystnie. Większy problem jest jednak w sposobie zorganizowania tego hotelu - wszystko jest tam połączone w jedną część (albo tak przynajmniej wygląda na zdjęciu) - trefy nagości tam raczej nie uświadczysz.

Zdjęcie profilowe
wojtek_obrzezany
9 lat temu

Czy ktoś ma ochotę wybrać się dzisiaj wieczorem?

Zdjęcie profilowe
adapiotr2
9 lat temu

A co powiecie , by zrobic spotkanie 2-3 parek w saunie w Turówce ?? My planujemy się wybrac w sobotę koło godziny 18. Jakac parka chętna ??

forest314
Mężczyzna () ·
9 lat temu

soota ciezko bo mam spotkanie z parką w krk :/

Zdjęcie profilowe
adapiotr2
9 lat temu

Nas nie interesuje twoje spotkanie prywatne

forest314
Mężczyzna () ·
9 lat temu

rozumiem was :P tylko ze chetnie bym sie spotkał z wami a brakuje mi czasu :/

Zdjęcie profilowe
adapiotr2
9 lat temu

to jest jakaś chętna parka albo 2 na wspólne saunowanie w sobotę ??

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem