Mini Zbiornik
krejzolee
Para () ·
9 lat temu

Witamy. Może sa tutaj Krakusy co nas znają. Kilka razy dawaliśmy (podobno) dobre show w okolicach miejscowości Brzoskwinia na polance. Z racji, że dawno nie dawaliśmy jakiegoś show, a teraz pogoda nie rozpieszcza to mamy pomysł. Czy są tutaj osoby zainteresowane nas popodglądać? Chodzi nam oto żeby grupa ludzi zorganizowała jakieś mieszkanko, wysłała nam adres, a my się tam zjawimy i damy show:) Czekamy na odzew, pozdrawiamy Brodacz i piękna wysoka młoda czarnulka o latynowskiej figurze:)

Zdjęcie profilowe
mati23451
9 lat temu

W niedziele jestem w krk, chetnie was podgladne

Zdjęcie profilowe
lubiestrapon
9 lat temu

Kino na Filipa! Za free w dodatku:) no, wejście tylko trzeba zapłacić, ale to drobnostka:)

Zdjęcie profilowe
lotos90
9 lat temu

Pamiętam, kiedyś miałem z Wami kontakt. Jeśli wyklaruje się jakieś spotkanie to chętnie się zjawię.

Zdjęcie profilowe
01just
9 lat temu

Czy wy kur** umiecie czytać ze zrozumieniem??? Parka napisała ZORGANIZUJCIE!!! a tu jakieś śmieszne...będę w niedziele, albo jak się wyklaruje to się zjawie... Myślę, że jeszcze kanapki i bloczek na piwo dostaniecie!!!

Zdjęcie profilowe
Bellevue
9 lat temu

w jakim terminie?

Zdjęcie profilowe
robmon6
9 lat temu

01just... właśnie to nie przypadek, wszyscy single tak myslą-"załtw, wynajmi, kup, zapros, i jeszcze taxi wezmi jak się spuści"

gaga7680
gaga7680 VIP
Para () ·
9 lat temu

robmon6 nic ując nic dodac :-)

Zdjęcie profilowe
petrelli22
9 lat temu

Hej jeżeli jesteście ciągle zainteresowani jakimś spotkaniem w mieszkanku piszcie na priv gdyż ja do was nie mogę napisać...

yoman40
Mężczyzna () ·
9 lat temu

przypominam parą-przedmowca ze sa jednak na zbiorniku panowie ktorzy mysla nie tylko kutasem oraz umieja czytac ze zrozumieniem! choc z wlasnego doswiadczenia wiem ze nie jest ich za duzo... :(

krejzolee
Para () ·
9 lat temu

w przyszłym tygodniu chętnie odbierzemy zaproszenie, kilka osób i my dajemy show, no ale musicie sie zorganizować a nie na gotowe... czekamy na konkrety. Co do filipa - bylismy, nawet zaprosilismy jednego szczęśliwca który mógł zasmakować cipeczki,a le kiedy powiedzieliśmy że chcemy dokonczyć sami i poszliśmy do kabiny do nachalni koniobijcy wsadzali cały czas chuje przez szpary. Niekulturalne, więc wolimy w mieszkaniu.

KrakowskiKlubSpermy
Mężczyzna () ·
9 lat temu

probowałem sie z wami skontaktowac przez kogos... doszła wiadomosc???

Zdjęcie profilowe
cyril27
9 lat temu

Jeżeli poprawi się pogoda to jestem chętny na podglądanie ponownie w brzoskwinii (o ile to byliście Wy :))

tacy_my_napaleni
Para () ·
9 lat temu

chętnie dołączymy do zabawy, niekoniecznie jako tylko podglądacze...

Zdjęcie profilowe
xxxzwariowani
9 lat temu

Chętnie dołączymy do takiej zabawy :)

Zdjęcie profilowe
otwartychlopak
9 lat temu

Bardzo ciekawa sprawa, jeżeli jest możliwość to chętnie bym się zjawił :)

Onionazniewolona
Para () ·
9 lat temu

zorganizuj, zaproponuj I jak sie twoja propozycja spodoba 'goscia specjalnym' to sie zjawisz i zaprosisz swoich znajomych.

Zdjęcie profilowe
lubi79
9 lat temu

i ja sie pisze

Zdjęcie profilowe
1nightkrakow
9 lat temu

Would love to join this

Pekin777
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Całkiem ciekawie to brzmi . Jeśli chodzi o lokum w Krakowie to dysponuje dosyć przestronnym i fajnym ale o szczegółach w związku z Waszymi ustawieniami wiadomości , nie za bardzo mogę Was poinformować . Tak więc póki co stoimy w miejscu ...

Robert080
Robert080 VIP
Mężczyzna () ·
9 lat temu

zorganizuje hotelik dla chetnej parki...piszcie na priv.

MarkoKRK
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Też jestem zainteresowany :)

recaro90
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ja też bardzo chętnie dołacze :)

Zdjęcie profilowe
ibisz84
9 lat temu

ja tez sie pisze :)

krejzolee
Para () ·
9 lat temu

No to jak? Chętni sa widzimy więc można ruszyć z tematem:) Może jakaś parka tez chciałaby dołączyć?:>
Na dniach podamy terminy które nam pasują:)

Zdjęcie profilowe
NormalnyAA
9 lat temu

hm, może ja i koleżanka?

Zdjęcie profilowe
NormalnyAA
9 lat temu

krejzolee, nie mogę do Was napisać wiadomości, bo macie zablokowane od niezweryfikowanych. Albo odblokujcie, albo piszcie tu.

Zdjęcie profilowe
dominikus87
9 lat temu

i ja chetny ;)

chetny1972ns
Mężczyzna () ·
9 lat temu

ja tez

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem