Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
niceANDwet
10 lat temu

Który Pan/Pani/Para z Krakowa pociąga Was najbardziej? Z kim macie ochotę się kochać? Stać Was na szczerą odpowiedź?

Zdjęcie profilowe
niceANDwet
10 lat temu

I nastała cisza...

Zdjęcie profilowe
niceANDwet
10 lat temu

Wstydzicie się przyznać, kto Was kręci, kto Was podnieca?
To może napiszecie co Was kręci?

Zdjęcie profilowe
On_dla_niej_krk
10 lat temu

Wasz profil jest niczego sobie. Na pewno chętnie bym z Wami poszalal pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
Onfotomodel76
10 lat temu

Seba jest ostry

Zdjęcie profilowe
Onfotomodel76
10 lat temu

Wasz tez jest super !

Zdjęcie profilowe
redinbed
10 lat temu

Jezeli chodzi o szczere wypowiedzi na tym portalu, to nie spodziewajcie sie potoku takowych. Nie wiem jak to jest w innych miastach, ale na Krakowie mozna jedynie przeczytac o "kolesiach chetnych obciagnac za free", lub o "mega wielkich swingers parties" w Tequila Club, na ktorych w porywach pojawia sie 5 osob. Nie wiem czy to specyfika tego miasta, czy moze portalu, faktem jest jednak, ze nasze forum do najbardziej aktywnych nie nalezy, dlatego nie oczekujcie zbyt wielu odpowiedzi.
Wracajac do waszego pytania: z dziewczyn kreci mnie "ladygang", a z par "seba0230". Facetow nie wymieniam, bo jestem pieprzonym heterykiem ;-)
Pozdrowka!

Tequila_Swingers_club_2012
Para () ·
10 lat temu

Tak bo akurat u nas spotkałeś seba0230 i singielke ladygang zrobiłeś swoje i uciekłeś z klubu zaspokojony taki z ciebie wielki swingers.

yoman40
Mężczyzna () ·
10 lat temu

oczywiscie ze stac mnie na szczera wypowiedz: zdecydowanie jest to seba0230 i nie tylko w Krakowie, ale tez na całym zbiorniku!!!

yoman40
Mężczyzna () ·
10 lat temu

na was tez miałbym ochote... ;)

Zdjęcie profilowe
spicy_sweet
10 lat temu

W Krakowie jest całkiem sporo sexownych profili. Zdecydowanie każdy znajdzie coś podniecajacego.

yoman40
Mężczyzna () ·
10 lat temu

potwierdzam, spice_sweet jest tego bardzo dobrym przykładem!

Zdjęcie profilowe
spicy_sweet
10 lat temu

Miło nam:)

Hot_n_dirty
Para () ·
10 lat temu

Co z tych pieknych profilach macie jak ludzie sa nierealni??? A do naszego Don Juana...moze nas nie ma tak duzo, ale jestesmy zato konkretni, jak masz problem....to na domgratka.pl i wyp****dalaj z Krakowa, moze bedziesz mial tam wiecej mozliwosci sie szybko spuscic i na ludzi narzekac, to takich fr*****w jak ciebie mamy juz dosyc, nie majac pojecia ale zato piersi otwierajac gebe^^
Seba0230-> najlepszy przyklad, realni i zaje****y :) i do tego jeszcze z KRK;)

Zdjęcie profilowe
niceANDwet
10 lat temu

Spokojnie... moi drodzy...
Seba jest oczywiście wybornym profilem, jednak.. jest to dla mnie czysta prokreacja - brakuje mi w nim nutki finezji.
Z mojego punktu widzenia spicy-sweet jest niewspółmiernie bardziej interesujący.
No ale co z innymi profilami?!
Jest przecież jeszcze Vanee, razem04 & jas_i_malgosia - fajne fotki choć ciut zbliżone do Seba
Radosna_Parka
Para_40
sweet_kiss
krak1965para
grzechotniki
KochankowieKsiezyca
artpara
i jeszcze kilka innych ( kolejność przypadkowa )
Oczywiście możemy być tendencyjni... patrzymy przez pryzmat naszego wieku i zainteresowań...

Zdjęcie profilowe
niceANDwet
10 lat temu

aaa i oczywiście zapomniałem o gingerkrk! :) i tomekpl24...
niektórych nie widać... a pociągają dużo bardziej niż Ci z dziesiątkami fotek...

Zdjęcie profilowe
gingerkrk
10 lat temu

no no... :)) ale reklamę zrobiliście... ;)

yoman40
Mężczyzna () ·
10 lat temu

niceANDwet potwierdzam ze tak jak wymieniliscie tamte profile tez sa mega sexy, ale tytuł jest - najbardziej ponetny... ale nalezy tez pamietac ze wszystko jest kwestia gustu... jedym podoba sie jeden profil innym inny.

Lukaszek28
Para () ·
10 lat temu

Każdy ma na swój sposób urokliwy profil... :)

Untypical
Mężczyzna () ·
10 lat temu

A mój jest najbardziej nietypowy i każdy to wie.

Untypical
Mężczyzna () ·
10 lat temu

A mój jest najbardziej nietypowy i każdy to wie.

Zdjęcie profilowe
niceANDwet
10 lat temu

Tak Lukaszek... Masz absolutną rację. Jednak niektórzy, decydując się na założenie profilu mogli by dać trochę więcej z siebie...

malzae34
Para () ·
10 lat temu

ależ nam jest przykro niceandwet...nawet jak teraz napiszecie, że no tak jeszcze oni, to nadal nam będzie przykro;-)

Zdjęcie profilowe
niceANDwet
10 lat temu

No proszę... :):) Chyba się nie obrazicie?! :):) Zdajemy sobie sprawę... że wiele fajnych profili powinno trafić na naszą listę...
Nie wiem, czy was to pocieszy ... ale niezłe z Was ciacha! Tylko schrupać!

malzae34
Para () ·
10 lat temu

zdecydowanie za późno...foh...ale wy też jesteście do chrupania...powolnego, namiętnego...ale nic...foh;)

Zdjęcie profilowe
niceANDwet
10 lat temu

:):)

mystic
mystic VIP
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Większość ocenia profil po zdjęciach...
A tym czasem ( jak dla mnie ) to tylko 10% prawdy.
90% to jest to, co ktoś sobą prezentuje.
Na nic profesjonalne zdjęcia i cudowny retusz jak słomą czuć ;))))))

Najlepszym tego dowodem jest konfrontacja na kamerkach - profil na pierwszy rzut oka cudowny a po dwóch zdaniach wypowiedzianych "na żywo", człowiek chce się okopać do pozycji stojącej za pomocą wykałaczki....

Untypical
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Mystic otóż to :)

para28_30krak
Para () ·
10 lat temu

Mystic 100% prawdy, poza tym wszyscy wiecie że fotografia to bardziej lub mniej sprytnie zmanipulowane kłamstwo, chwila ulotna.... Jeśli łapana na "zimno" może wyglądać lepiej niż "na gorąco", ale to i tak niczego nie zmienia w całokształcie.... Było by fajnie jeszcze pogadać mniej lub bardziej mądrze.... Pewnie się zaraz ktoś przypieprzy, że tu nie o gadanie idzie, nie zgadzamy się z tym. Jeśli się ma do czynienia z osobami inteligentnymi, czas spędza się na dwójnasób przyjemnie.... pozdrówka dla wszystkich

Zdjęcie profilowe
niceANDwet
10 lat temu

Absolutnie się zgadzam :) Na nic atrakcyjność fizyczna, jeśli brak jest atrakcyjności intelektualnej... Cóż to za przyjemność, uprawiać seks z kimś, z kim nie można pogadać, z kim nie nawiążemy choć wątłej nici porozumienia... Najlepsza zabawa... to zabawa z ludźmi nam podobnymi... Dzielić poglądy, pasje, zainteresowania. Więc Panowie dumnie prężący swoje przyrodzenia... na nic Wasze starania! To za mało... Tajemnica tkwi w dialogu, najbardziej erotyczny jest tekst pisany, słowo mówione.A jeśli jest poparte fajnym zdjęciem... sukces (i może seks) prawie pewny :)

Zdjęcie profilowe
Sophisticated_Lover
10 lat temu

Jeśli mogę dodać coś od siebie jako Singiel to idealne i ponętne profile powinny być niedopowiedziane zarówno pod względem opisu jak i zdjęć. Nic bowiem nie działa na wyobraźnię tak jak piękne, artystyczne zdjęcia kobiet nie pokazujące wszystkiego...Gdzie gra się światłem, kompozycją. Gdzie widać, że był pomysł na zdjęcie. Uwielbiam takie profile, które potęgują nastrój, budują klimat, są wyrafinowane i pozwalają popracować wyobraźni...przed realnym spotkaniem :)

Nie lubię profili gdzie wszystko jest podane na tacy łącznie z wszystkimi zakamarkami kobiety.

Dla mnie najlepsze krakowskie profile (pod względem klimatu) to między innymi:

Radosna Parka
Rene666
Vanee
spicy-sweet

oraz jeszcze kilka innych :)

tomanita
Para () ·
10 lat temu

@NiceANDwet
Napisaliści:
"Seba jest oczywiście wybornym profilem, jednak.. jest to dla mnie czysta prokreacja - brakuje mi w nim nutki finezji."

Z sensu wypowiedzi wynika, że miałeś na myśli kopulację. Prokreacja to seks dla celów pozyskania potomstwa, a nie o to wam pewnie chodziło :)

tomanita
Para () ·
10 lat temu

@NiceANDwet
Napisaliści:
"Seba jest oczywiście wybornym profilem, jednak.. jest to dla mnie czysta prokreacja - brakuje mi w nim nutki finezji."

Z sensu wypowiedzi wynika, że miałeś na myśli kopulację. Prokreacja to seks dla celów pozyskania potomstwa, a nie o to wam pewnie chodziło :)

wojtekrk
wojtekrk VIP VF
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Młodzi, seksowni - ParaBM :):):)

Zdjęcie profilowe
rembrandtd
10 lat temu

spicy-sweet ma profesjonalne zdjęcia, więc to kategoria sama w sobie:) gingerekrk też ma coś w sobie, widać że mają pomysł na siebie. Zresztą czy to ważne? Nie każdy ma warunki do robienia czegoś z wyższej półki, ważne żeby się przez to w jakiś sposób spełniali;)
ahh zapomniałbym o vanee....również klasa sama w sobie;)

Zdjęcie profilowe
milano81
10 lat temu

ZDECYDOWANIE VANEE !!!

jah666
Para () ·
9 lat temu

http://zbiornik.com/profile/TriangleKrak/I kij ze odkopuje dzis stare zapomniane tematy. :p
Odkad nie ma juz proflu 20 para22, to najlepszy profil krakowski maja zdecydowanie :
TriangleKrak. :) i Kwiatuszek oczywiscie, ale nie. Moge cos Jej znalesc.... Ehh...ten to ma dobrze tak swoja droga :p

parakakr7881
Para () ·
9 lat temu

Mi osobiscie podoba sie na przyklad profil: http://pl.zbiornik.com/profile/killery/photos/

chetny1972ns
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Vanee

mrkra
mrkra VIP
Para () ·
9 lat temu

Słusznie ktoś napisał, że mamy tutaj (na zbiorniku) fotografie profesjonalistów, chociażby Vanee, TriangleKrak dysponujących warsztatem i doświadczeniem i totalnych amatorów jak my. Ale same zdjęcia nie zawsze oddają "ponętności" profilu. Mogą zachęcać, kusić, Naszym zdaniem "ponętność" to też wnętrze osoby, to sposób zabawy, umiejętność kuszenia uwodzenia budowania atmosfery i nastroju. A tego najlepsze zdjęcia nie pokażą

Zdjęcie profilowe
mateya89
9 lat temu

Zdecydowanie parakakr7881 :)

jah666
Para () ·
9 lat temu

Triangle juz nakusili, co mieli nakusic. Zreszta, zycie to niesty nie tylko zb.

FOX84
FOX84 VF
Mężczyzna () ·
9 lat temu

Vanee,
parka101009,
Muza1000,
tomekipati,
oni_krk2,
ona_i_on_7674 ,
reyluca,
PARAKRKK,
niceANDwet,
spicy_sweet,
parakakr7881,
wyuzdani_krk,
Parka35_45,
misiaszki2,
para38krakow,
eleo1211,
Pomidorki,
akkimi2 , takie moje best of małopolska....
Kolejność nie ma tu znaczenia.

Zdjęcie profilowe
rodos33
9 lat temu

Moim zdaniem http://zbiornik.com/profile/crazydreams1/

Zdjęcie profilowe
szlakszlak
9 lat temu

Ja najbardziej chciałbym się spotkać z SHE_WANTS i ciaglenajarana

Zdjęcie profilowe
szlakszlak
9 lat temu

metka350

Zdjęcie profilowe
30moc30
9 lat temu

wg mnie, bardzo dużo jest profili, każdy profil ma coś w sobie. Niektórzy są dobrymi fotografami, umieją wzbudzić pożądanie dobrą fotografia. Z drugiej strony są gusta i guściki.
Ja uważam, że każdy profil jest fajny :)

Zdjęcie profilowe
spicy_sweet
9 lat temu

Zdecydowanie Best od The Best:
http://zbiornik.com/profile/HotMarriageKCE/

Hmla
Hmla VF
Kobieta () ·
9 lat temu

Wystarczy, że najbardziej ponętną kobietą mającą profil na zbiorniku jestem ja :-) ponętne profile? a co to takiego?

jah666
Para () ·
9 lat temu

Może inaczej. KRAKÓW RLZ ;)

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem