Mini Zbiornik
Zdjęcie profilowe
chetnya
14 lat temu

PRZECZYTAJ UWAŻNIE ZANIM ODPISZESZ NA PRIV

Hej. Jesteśmy bardzo atrakcyjnym , szczerym i otwartym małżeństwem i chętnie dzielimy się z innymi tym co dała nam natura, cipka i usta mojej żony są zawsze otwarte dla spragnionych i napalonych, z klasą , zadbanych mężczyzn wydepilowanych , z niezłym sprzętem oraz pań Bi - którzy nie mają gdzie i z kim sobie zrobić dobrze Lubię patrzeć jak moja żona nadstawia cipke innym facetom jak ją ostro posuwają na moich oczach – ja oczywiście w tym uczestniczę , jak im obciąga kutasy i czasem połyka ich spermę. Możliwe lekkie Sm w stosunku do żony fisting , zabawa z wibratorem i piss NIE NA 1 SPOTKANIU - po wspólnej akceptacji !!! Zona nie jest kobietą nienasycona ale bardzo lubi sex - szukamy 2 może nawet 3 mężczyzn do zabawy!!!!! Mamy już doświadczenie w układach 2 M i K dlatego teraz chcemy szerszych doznań . Szukamy również pań BI tylko dla żony . Jesteśmy z Małopolski , szczupli i zadbani, zdrowi , dyskretni , wydepilowani, ciemna karnacja solarium , ( a zona zawsze sexy bielizna szpilki , pończochy przebrania sexy ) preferujemy dobre trunki . Mamy doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego mogę śmiało powiedzieć panowie i panie nie obawiajcie się, jest super i warto spróbować, zapewniam. Jesteśmy konkretni i takiech osób szukamy ( tylko z foto ) i oczywiście interesuje nas twarz ( ewentualnie na email) , przystojnych,dyskretnych Szukamy osób w wieku 26-40 lat. Odważnych, zdecydowanych osób , oczywiście dyskrecja zapewniona. Zależy nam na kimś, kto wie jak traktować kobiety, nie jest brutalem i potrafi też pogadać. . Delikatność w sexie mile widziana, ale proszę nie mylić z niepewnością. Mamy lokum do spotkań . zapraszamy do nas . zaznaczam ,że odpiszemy tylko na poważne oferty z foto – wybierzemy 2 , 3 panów ,którzy najbardziej przypadną żonie do gustu . Szukamy kogoś na dłużej lub na stałe . Możliwy wspólny wyjazd na wakacje . Czekamy na wyczerpujące oferty z opisem i zdięciem – na inne nie odpowiadamy

Pozdrawiamy

Zdjęcie profilowe
ParkaKrakowMiS
14 lat temu

witamy!!
jestesmy para i bardzo chetnie was blizej poznamy - tak sie sklada, ze jestem w ciazy i bardzo chetnie popatrze lub pozwole mezowi pobawic sie z twoja zona jesli jestescie zainteresowani odp pozdrawiam monia

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem