Mini Zbiornik
parabka
parabka VIP VF
Para () ·
10 lat temu

Jak często zabawiacie się analnie?
My ostatnio co 3 dzień robimy orgietkę z czarnym wibratorem w jej tyłeczku. Czy to nie za często?
Dodamy, że ten wibrator raczej tylko jest i wypełnia odbyt, a nie rusza się tam i z powrotem :)

Analclimax
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Hm... anal, to dla mnie ulubiona zabawa. I mojej pani. W zasadzie 50% zabaw to anal, 30-40% klasyka, a reszta, zabawy dłońmi, oral i takie tam. I anal zawsze kończy się kosmicznym orgazmem obojga.

ZlyMaster
Mężczyzna () ·
10 lat temu

No i bardzo dobrze, bo tak naprawdę - to pupa kiepsko się nadaje na "klasyczne posuwanie" ;) - więcej przyjemności z samego wypełnienia jej, i dreszczyk emocji przy wkładaniu/smarowaniu przed włożeniem, niż z ruchów tam-i-nazad.
A do takiego trzymania w pupie - korek lepszy, jak dobrze dobrany rozmiarem to lepiej wypełnia i mniej fatyguje biedny zwierasz na wejściu ;)

Analclimax
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Czy ja wiem? O analu napisano miliony stron. Dupa należy do szczególnie wrażliwych na bodźce. Mnie się ta część ciała kojarzy z orgazmem partnerki. I to od posuwania, a nie od obecności w niej. A pewnie od jednego i drugiego na raz.

BDSMzboczuszki
Para () ·
10 lat temu

ZlyMaster
"to pupa kiepsko się nadaje na "klasyczne posuwanie" ;) - więcej przyjemności z samego wypełnienia jej, i dreszczyk emocji przy wkładaniu/smarowaniu przed włożeniem, niż z ruchów tam-i-nazad. ".

Że co?! Orgazm analny jest 1000 razy mocniejszy niż pochwowy, a samo trzymanie tam korka czy czegokolwiek innego co ma na celu (poza ewentualnym rozciągnięciem odbytu i przygotowaniem na seks), bo jakoś nie bardzo rozumiem?!
Odbyt jest MEGA wrażliwy, ale samo trzymanie korka czy innej zatyczki nie da Wam orgazmu. To tak samo jak wsadzić penisa do pochwy i czekać na cud albo trzęsienie ziemi ;) Seks analny to ruchy posuwisto zwrotne!


U Nas również prawie za każdym razem jest seks analny, który kończy się bardzo intensywnym orgazmem. Nie wyobrażam sobie życia bez analu :P

/yasmi

Zdjęcie profilowe
dorotatransetka
10 lat temu

ja tam swoją pussy-ass traktuje jak cipke :) pewnie dlatego,ze nie mam swojej naturalnej cipki :)

Analclimax
Mężczyzna () ·
10 lat temu

To pewnie (nie wiem, może się mylę, bo moja pupa to tylko... pupa, co nie przeszkadza mi w traktowaniu przez innych ich pupy w sposób taki jak Ty), musisz używać więcej lubrykantów. Chociaż... Cholera... Jak pupa odpowiednio "rozgrzana", przygotowana, wyćwiczona, to i lubrykanty niepotrzebne. Wystarczy ślina i jazda..........

Zdjęcie profilowe
AsiaiAdamParka
10 lat temu

jak nie posmarujesz to nie pojedziesz :)

Analclimax
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Yhy. Ale, jak mawiają, dobry koń to i po błocie pociągnie. Za lubrykant może służyć... hm... płyn ustrojowy jak ślina, sperma, "nawilżacz" z przedniej dziurki (cholera, no nie każdy, bo jednak nie wyobrażam sobie niektórych).

Zdjęcie profilowe
jagoda55
10 lat temu

co drugi dzien

paradp
Para () ·
10 lat temu

Nie ma brykania bez dupki testowania:) bardzo lubimy anal i nie wyobrażamy sobie sexu bez niego ;)

ZlyMaster
Mężczyzna () ·
10 lat temu

BDSMzboczuszki : widzisz(widzicie), każdy ma swój świat, swój seks i swoje upodobania/odczucia, ja piszę to co myślę, co wynika z moich doświadczeń, i wcale nie musi być to prawda objawiona i ostateczna.
Po to jest forum by dyskutować i różne poglądy wymieniać/poznawać :)

BDSMzboczuszki
Para () ·
10 lat temu

ZlyMaster - masz rację :)

Każdy z Nas jest inny i dlatego uważamy, że należy robić to co sprawia "NAM" przyjemność, ale jednocześnie szanować zdanie i poglądy innych.

Pozdrawiamy ;)

Analclimax
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Dla mnie anal, to taki sam rodzaj sexu. Mam pewnie lekkie skrzywienie w jego kierunku, lubię go więcej niż inne formy sexu, ale inne uwielbiam również.
Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale w pokoleniu nastolatków, anal funkcjonuje jako forma "zamiast" klasycznego sexu, bo niby, że dziewictwo dla męża, a w dupę, to jak by rodzaj "zapasówki". Ponadto, według niewyedukowanej młodzieży, jest to rodzaj zabezpieczenia antykoncepcyjnego. Potem w "Gościu niedzielnym", czy w innej "Gali" można przeczytać dramatyczny list 14 latki: "Bzykam się w pupę ze swoim chłopakiem od 2 lat, czy mogłam od tego zajść w ciąże? Pytam, bo cycki mi się zrobiły D, a były B, i brzuch mi urósł, ale koleżanka mówiła, że to od chipsów i coli."

Zdjęcie profilowe
Linkyourpussy
10 lat temu

Ja rowniez kocham anal.Lubie lizac dupke i konczyc w niej...

Analclimax
Mężczyzna () ·
10 lat temu

Mam tak samo... Lizać, pieścić, "rżnąć", kończyć w niej. Albo tylko nią się zajmować....

Zdjęcie profilowe
kolumb_sam
10 lat temu

nie powiem, że za każdym razem ale co 2-3 raz na pewno, moja partnerka bardzo lubi byc tam penetrowana, szczególnie z finałem :)

Zdjęcie profilowe
wawaalex
10 lat temu

obciagne i dam dupy :)

Zdjęcie profilowe
cock_garage
10 lat temu

Analclimax chyle czoła. Twoje wypowiedzi w/g mojej oceny sa zgodne w 100% z moimi odczuciami i spostrzeżeniami. Pozdrawiam

Zdjęcie profilowe
twinsbuddy
9 lat temu

W ankiecie brak ważnej opcji... 3-6 razy dziennie codziennie :)

Zdjęcie profilowe
sensual_angel
9 lat temu

jak nas najdzie ochota

Zdjęcie profilowe
Jaxxxxa
9 lat temu

...albo kiedy wszystko ,,idzie do dupy,,...:):):)

Zdjęcie profilowe
wawaalex
9 lat temu

co drugi dzien siadam na nim lub codziennie zalezy kiedy

Zdjęcie profilowe
Ostryfikol
9 lat temu

A fuuuuu... Wy obleśni... .

8D

Serwis przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Klikając "Rozumiem" potwierdzasz, że masz ukończone 18 lat. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług.

Rozumiem